Index
90042رکورد در مدت زمان 3.151ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته دستگاه ضدعفونی کننده uvc را طراحی و تولید کند که قادر به ضدعفونی انواع وسایل و خوراکی ها از ویروس کرونا در مدت دو دقیقه است.
دستاورد های جدید نیروی دریایی ارتش امروز در مراسمی با حضور رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده نیروی دریایی ارتش رونمایی شد.
ایران مهد هنر صنایع دستی است؛ هنرهای برتری که ریشه در فرهنگ غنی کشورمان دارند.
مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ گفت: با بهره برداری از واحد های تولیدی جدید، ایران به بزرگترین تولید کننده متانول جهان تبدیل می شود.
مشاور مسائل ارزی و تهاتر سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه صادرات غیرنفتی کشور در ماه های اخیر رشد جهشی داشته، گفت: ارزش صادرات غیرنفتی کشور از خردادماه تا آبان ماه سال جاری از رقم ۶.۳ میلیارد دلار به ۲۶.۷ میلیارد دلار افزایش داشته است.
طی یک مسیر ۱۴ساله (از سال ۱۳۸۵ تاکنون) با تکیه بر توان طراحی، پژوهشی، مهندسی و اجرای نیروهای ایرانی، امروز ایران در تأمین بسیاری از تجهیزات سرچاهی که بسیار در صنعت نفت پرکاربرد و استراتژیک هستند، خودکفا شده است.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس شتاب دیپلماسی علمی ایران در چهار سال، پیشتاز دیپلماسی علمی دنیا شد.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قوچان گفت: بر اساس مطالعات موردی دانشگاه استنفورد ۲ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه در میان ۲ درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.
هفتم آذر یادآور پایمردی دلاوران نیروی دریایی است که توانستند در عملیات مروارید، نیروی دریایی عراق را به طور کامل از صحنه نبرد حذف کنند. این ارگان افزون بر حفظ و تامین مرزهای آبی، راهبرد حضور در عرصه بین الملل بر طبق رهنمودهای کارگشای فرماندهی معظم کل قوا را در دستور کار خود دارد.
اندیشکده راهبردی «الدیمقراطی العربی» مصر در گزارشی به قلم «محمد عودة الاغا» کارشناس مسائل خاورمیانه به نقش منطقه ای ایران پرداخت و نوشت: ایران با برخورداری از جایگاه متمایز ژئوپلتیکی در خلیج فارس بارها ثابت کرده است که تاثیرگذارترین قدرت منطقه است وتوان تغییر روندها را دارد.
  • تعداد رکوردها : 90042