Index
90046رکورد در مدت زمان 2.464ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر دفاع گفت: بیش از ۹۰ درصد نیازهای تسلیحاتی نیروهای مسلح را در داخل و به روش های بومی تأمین می کنیم و ۱۰ درصد باقیمانده نیز تأثیر تعیین کننده در بنیه دفاعی ما نخواهد داشت.
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: امروز بیش از هشت میلیون نفر از آب پایدار و سالم برخوردار شده اند.
استان قزوین با کسب رتبه ششم تولید کلزا، به قطب تولیدات دانه های روغنی در کشور تبدیل شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات ۴۲۰ هزار تن محصولات کشاورزی به ۱۳ کشور طی سال زراعی قبل خبر داد.
نماینده دائم ایران در فائو با اشاره به انتقال عضویت ایران از دفتر قاهره به دفتر بانکوک از ابتدای سال جاری میلادی گفت: با اینکار، فصل تازه مناسبات بین المللی کشاورزی ایران آغاز شد و ایران به جمع بزرگان آسیا در زمینه کشاورزی پیوست.
بزرگراه گچساران به بهبهان امروز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان محلی بهره برداری شد.
می توانیم اعلام کنیم هر ۵۰ روز قادر هستیم یک سد مخزنی را به افتتاح برسانیم. این آمار هیجان انگیزی برای مردم است که باعث آبروی کشور خواهد بود. این که هر هفته می توانیم ۳۰ روستا را به شبکه آب سالم و پایدار متصل کنیم.
سد مخزنی «کلقان چای» بستان آباد امروز پنجشنبه با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
وزیر دفاع با بیان اینکه امروز به لطف خدا بیش از ۳۸ هزار قطعه را تولید می کنیم، تصریح کرد: با ساخت این مواد برای یکسال بیش از ۲۰۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشتیم.
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با بررسی ۲ هزار دانشگاه دنیا، رتبه بندی جهانی ISC را به انجام رساند که از کشور جمهوری اسلامی ایران ۴۳ دانشگاه در «رتبه بندی جهانی ۲۰۱۹ ISC» حضور دارند.
  • تعداد رکوردها : 90046