Index
90040رکورد در مدت زمان 2.371ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در ارتباط ویدیو کنفرانس با رئیس جمهور و با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور 150 هکتار از مزارع و زمین های کشاورزی روستای ملگ آباد در شهرستان ملکشاهی به بهره برداری رسید.
دو هزار و 500 کیلومتر آسفالت و بهسازی راه روستایی در سراسر کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از افتتاح ۳۸۸ طرح اشتغال زایی برای مددجویان روستایی زنجان خبر داد.
مدیرتعاون روستایی خوزستان گفت:۲۲۷ هزار هکتار از اراضی نوسازی شده طرح مقام معظم رهبری به تعاونی های تولیدی - روستایی خوزستان واگذار شد.
انتقال آب خلیج فارس نخستین بارقه های امید برای تأمین پایدار آب کرمانی ها که سال ها با خشک سالی دست به گریبان بوده اند را ایجاد کرده است.
اولین واحد سورتینگ میوه در شهرک صنعتی مشگین شهر مورد بهره برداری قرار گرفته و پروژه احداث سردخانه پیشرفته ۵ هزار تنی در کنار این واحد صنعتی کلنگ زنی شد.
ایران که در سالهای پیش واردکننده بنزین بوده، اکنون با تولید روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین، به صادرکننده فعال این فرآورده استراتژیک نفتی در منطقه و جهان تبدیل شده است.
سه شرکت دانش بنیان فعال در حوزه زیست فناوری با کمک متخصصان خود توانستند سه محصول شامل فرآورده مشتق از پلاسما (آلبومین و ایمونوگلوبین (IVIG))، واکسن ضد سرطان دهانه رحم و ماده اولیه دارویی سرترالین (داروی ضد افسردگی) را طراحی، تولید و به بازار عرضه کنند.
طرح های ملی در حوزه های علمی و فناوری و کشاورزی در بیست و ششمین هفته از پویش «تدبیر و امید برای جهش تولید» به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رییس جمهوری افتتاح شد.
همزمان با هفته بیست ودوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، نخستین واحد بخار ۱۶۰مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۳۲۸ میلیارد تومان توسط وزیر نیرو افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 90040