Index
89431رکورد در مدت زمان 2.215ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کرونا که آمد، خیلی ها آرامش خود را از دست دادند اما برخی نه تنها آرام ماندند که در آرامش زدند به خط مبارزه با این ویروس منحوس، یکی از این اقشار جهادگر در تویسرکان روحانیت اند که ضد عفونی کردن مساجد و اماکن مذهبی شده کار ویژه شان.
دستاوردها و محصولات گندزدایی و ضدعفونی کننده نیروی زمینی سپاه با حضور سردار پاکپور رونمایی شد.
رهبر معظم انقلاب در فرمانی مهم به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستوراتی را برای مقابله با این مسئله صادر کردند.
سازمان جهانی بهداشت می گوید ایران تمام تلاش خودش را برای مبارزه با ویروس کرونا به کار گرفته است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، رعایت توصیه های بهداشتی را بهترین هدیه مردم به پرستاران و کادر درمانی در بحران کرونا تلقی کرد و گفت: بیش از ۱۵۰ هزار پرستار در خط مقدم مقابله با این بیماری هستند.
رییس جمهور با تقدیر از فداکاری و تلاش شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی تاکید کرد: پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: ۸ طرح نیروگاهی و تامین برق با سرمایه گذاری یک هزار و ۷۳۹ میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح شد.
راه اندازی آزمایشگاه ها، حمایت از شرکت های دانش بنیان، تجهیز سوله ها و اختصاص تخت های بیمارستانی و ... گوشه ای از اقداماتی بوده که برای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.
زهرا نجفی؛ پرستار بیمارستان قائم(عج) اسدآباد مانند بسیاری از پرستاران و پزشکان این روزها مرتب بر بالین بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا حاضر می شود تا سهم خود در عاشقی و انسان دوستی را نشان دهد، او خود را از دیدار خانواده اش محروم کرده تا مبادا آنها به این بیماری مبتلا شوند.
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با اشاره بر اهمیت اعتماد و همدلی میان مردم و دولت گفت: در مقابله با ویروس کرونا ایجاد شفافیت و افزایش اعتماد عمومی و احتمالات، سیاست ها و برنامه ریزی ها بسیار حائز اهمیت است.
  • تعداد رکوردها : 89431