Index
89993رکورد در مدت زمان 12.03ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دو دستاورد مهم نیروی پدافند هوایی ارتش با نام های «کاشف ۹۹ » و «عماد» امروز با حضور فرمانده این نیرو رونمایی شد.
دومین کارخانه تولید کننده انسولین قلمی که نمایندگی تولید انسولین یک کارخانه اروپایی است امروز با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و ارتباط آنلاین وزیر بهداشت افتتاح شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۹۳۰ پروژه مختلف به مناسبت هفته دولت در این استان افتتاح و ۲۲۶ پروژه کلنگ زنی شد.
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه امروز سلاح های راهبردی پدافند هوایی در اختیار ما قرار دارد، گفت: آن روزها عمق نگاه ما این بود که راداری داشته باشیم که بتواند ۲۵ کیلومتر را رصد کند ولی امروز ما رادارهایی داریم که ۳ هزار کیلومتر برد دارند.
رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در ابتدای انقلاب 26 میلیون تن محصولات کشاورزی داشتیم که این مقدار به 126 میلیون تن در حال حاضر رسیده که نقش کشاورزان پیشرو در این پیشرفت بی بدیل است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: بند رسوبگیر روستای کوهزین با اعتبارات صندوق توسعه ملی به بهره برداری رسید.
استاندار گلستان از بهره برداری از نخستین پروژه پایلوت پرورش متراکم میگوی کشور به صورت گلخانه ای در شهرستان ترکمن خبر داد.
مردم ولایتمدار ایران اسلامی با برپایی مجالس عزاداری و نوحه خوانی در سوگ امام حسین(ع) و شهدای دشت کربلا اشک ماتم ریختند.
در روز تاسوعای حسینی، سراسر ایران اسلامی سیاهپوش و عزادار است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز ۱۶۴ پروژه بهداشتی و درمانی را با یاد ۱۶۴ شهید مدافع سلامت در هفته دولت افتتاح کرد.
  • تعداد رکوردها : 89993