Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 264695
تاریخ انتشار : 9 دی 1398 21:29
تعداد بازدید : 42

ایران اولین کشور دارنده موشک نقطه زن با سرعت «۸ ماخ» است

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: قبل از ایران هیچ کشوری موشک بالستیک نقطه زن با برد دو هزار کیلومتر و سرعت ۸ ماخ را نداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه امروز (دوشنبه) در همایش دانشگاه و فتنه های دیروز، امروز، فردا که در دانشگاه آزاد تهران جنوب برگزار شد، گفت: همه روزها روز خداست ولی یوم الله روزی است که تجلی قدرت خدا آنچنان روشن و آشکار ظهور و بروز پیدا می کند که هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند.

وی با بیان اینکه هر کدام از ایام الله که در تاریخ وجود دارد، به یک اعجاز الهی متکی است، عنوان کرد: مردم امروز ایران، اعجاز الهی در تحقق ایام الله انقلاب اسلامی بوده و هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه خاطرنشان کرد: امام (ره) به درستی فرمودند که مردم انقلابی ایران از مردم حجاز در عصر پیامبر و از مردم کوفه در عصر امیرالمومنین (ع) بالاتر هستند و هر چه گذشت، بیشتر صحت این صحبت امام (ره) مشخص شد.

سردار نقدی با بیان اینکه مردم انقلابی ایران در دفاع مقدس ایستادگی شگفت انگیزی از خود نشان دادن و بعد از جنگ نیز در برابر توطئه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمن ایستادگی کردند، افزود: مردم در ۲۳ تیر ۷۸ در برابر توطئه های فرهنگی و در ۹ دی ۸۸ در برابر توطئه های سیاسی دشمن ایستادگی کردند.

وی اضافه کرد: آنهایی که در انتخابات ۸۸ به فرد غیرمنتخب رأی داده بودند و اتفاقاً عددشان هم کم نبود، در ۲۵ خرداد ۸۸ به نشانه اعتراض به میدان آمدند اما بلافاصله پس از خطبه رهبری در نماز جمعه همه آنها کنار کشیدند و توطئه کنندگان این غائله در میدان تنها ماندند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: من در ۹ دی ۸۸ معنای جمله جای سوزن انداختن نیست را فهمیدم چرا که از چهارراه ولیعصر (عج) نتوانستم حتی چند متر هم به سمت میدان انقلاب حرکت کنم.

سردار نقدی افزود: آمریکایی ها در سال ۹۶ و امسال، خیال کردند که الان وقت خوشه چینی فتنه اقتصادی است اما باز هم مردم کار نهایی را انجام دادند و مانع از دستیابی آمریکا به اهداف شوم خود شدند.

وی با بیان اینکه ما در گذشته دستان مان خالی بود اما در برابر فتنه های دشمنان پیروز شدیم، گفت: به فضل الهی امروز برای مقابله با هر نوع فتنه ای آماده ایم.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه کشوری که از زیردریایی تا موشک نقطه زن دو هزار متری می سازد یعنی از لحاظ علمی و فناوری بسیار بالاست، گفت: قبل از ایران هیچ کشوری موشک بالستیک نقطه زن با برد دو هزار کیلومتر و سرعت هشت ماخ نداشت.

سردار نقدی با بیان اینکه عده ای دائماً و به صورت نابجا انتقاد می کنند که ما فاقد مدیریت هستیم در حالی اصلاً چنین صحبتی دقیق نیست، گفت: آیا ساخت پروژه ستاره خلیج فارس در شرایط تحریم کار آسانی بود؟ آیا مدیریت این پروژه فوق العاده نبود؟

وی با بیان اینکه مشکل ما کمبود دیدگاه و نگرش خودباوری و اعتماد به نفس ملی است، تاکید کرد: اگر در دولت و مجلس ما افراد خودباوری قرار بگیرند که چشم شان به دست بیگانه نباشد، خواهید دید که اقتصاد ایران چگونه دنیا را فتح خواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه دشمن در توطئه های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود در برابر ملت ایران شکست خورده است و برای همین با حربه عملیات روانی و اغواگری به سراغ فضای مجازی رفته است، گفت: ما تا زمانی که مدیریت فضای مجازی را به دست نگیریم، نمی توانیم در برابر جنگ مجازی دشمن ایستادگی کنیم.

سردار نقدی با بیان اینکه ما متأسفانه در فضای مجازی استقلال نداریم، گفت: تمام سخت افزارهای شبکه ملی اطلاعات در کشور ما وجود دارد و در زمینه نرم افزارها هم باید با بکارگیری استعدادهای داخل کشور، هر چه سریع تر شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی کنیم.


نقدی سردار


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :