Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 265713
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1398 22:33
تعداد بازدید : 61

انقلاب اسلامی یکی از بهترین نعمت های خداوند به ملت ایران است

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی در منطقه انجام داده است گفت: انقلاب اسلامی یکی از بهترین نعمت های خداوند به ملت ایران است.

مولوی کریم زایی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر با بیان اینکه سیستان و بلوچستان قبل از انقلاب از کمترین امکانات اجتماعی، بهداشتی، فرهنگی و خدماتی، آموزشی و عمرانی محروم بوده است اظهار داشت: به برکت انقلاب خدمات ارزنده ای در این استان انجام شده است.

وی بیان کرد: با وجود تمام اقدامات ارزشمندی که نظام جمهوری اسلامی به سیستان و بلوچستان ارائه کرد اما در بسیاری از شاخص ها نیازمند تلاش و کار بیشتر مسوولان است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: مردم سیستان و بلوچستان در حوزه معیشت مشکلاتی دارند که انتظار می رود مسوولان برای حل این مشکلات تلاش کنند.

وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب همواره با تحریم و توطئه به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده اند و موانع و مشکلات را برای کشور به وجود آورده اند اما با عنایت پرودگار، انسجام و وحدت مردم تمام توطئه های دشمنان نقش بر آب شده است.

مولوی کریم زایی همچنین از تلاش دولت و مردم در کمک رسانی به سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان قدردانی کرد و افزود: این حس همدلی و همبستگی ملت ایران در تاریخ ثبت خواهد شد که چطور به کمک هموطنان سیلزده خود شتافتند.

وی گفت: امیدواریم دولت با همکاری خیران هر چه سریعتر مشکل مسکن و اراضی کشاورزی سیلزدگان جنوب سیستان و بلوچستان را برطرف کند.


مولوی کریم زایی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :