Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266159
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1398 21:0
تعداد بازدید : 44

افتتاح ۱۴۰۰ پروژه عمرانی قرارگاه قدس سپاه در سیستان و بلوچستان

یک هزار و ۴۰۸ پروژه عمرانی عرصه محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، پیش از ظهر امروز یک هزار و 408 پروژه عمرانی عرصه محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

همچنین در این مراسم که با حضور مسئولان ارشد استان سیستان و بلوچستان برگزار شدف توزیع 580 سری جهیزیه میان زوج های جوان کم بضاعت و توزیع 3000 سری لوازم خانگی میان محرومان کلید خورد و مستندهای ساخته شده در زمینه اقدامات قرارگاه قدس نیروی زمینی در استان سیستان و بلوچستان رونمایی شدند.

معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران در این مراسم با اشاره به اینکه این قرارگاه علاوه بر اقدامات امنیتی با هدف کمک به دولت در راستای کاهش محرومیت در حوزه های توسعه شاخص های اشتغال، احداث مسکن، بهداشت درمان، آموزشی، فرهنگی و ... فعال است، اظهار داشت: این قرارگاه در 10 سال اخیر 17 هزار و 977 پروژه در جنوب شرق اجرا کرده که دو هزار و 366 مورد آن پروژه عمرانی در پنج سال نخست فعالیت قرارگاه اجرا شده و مابقی درپنج5 سال دوم که افزایش هشت برابری تعداد پروژه را داشته ایم.

شهرام اسکندری با اشاره به اینکه بیش از 207 میلیارد تومان اعتبار تاکنون برای پروژه های عرصه های خدمت رسانی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران هزینه شده، افزود: تلاش داریم تا هرجا نیاز باشد در کنار مردم باشیم و با همیاری خود آنها مشکلات را یکی پساز دیگری حل کنیم.

در پایان این مراسم از بانک انصار استان سیستان و بلوچستان به جهت همکاری با قرارگاه قدس در راستای اجرای ماموریت مردم یاری و محرومیت زدایی و به ویژه فعالیت در زمینه خدمت رسانی به مردم در سیل اخیر منطقه بلوچستان تجلیل به عمل آمد.


سپاه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :