Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 269316
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1399 22:36
تعداد بازدید : 133

افتتاح باند جدید پروازی فرودگاه رامسر

وزیر راه و شهرسازی: فرودگاه رامسر، نقش محوری در توسعه اقتصادی و گردشگری شمال کشور دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، محمد اسلامی امروز در آیین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر گفت: با بهره برداری از طرح های جدید در فرودگاه رامسر، این فرودگاه نقش محوری در توسعه و رونق اقتصادی مازندران و گیلان خواهد داشت.

وی رامسر را یکی از قطب های گردشگری کشور دانست و افزود: این شهرستان زیبا که در گذشته میزبان کنوانسیون های جهانی بود؛ با بهره برداری از این طرح های فرودگاهی و اجرای طرح های جدید می تواند میزبان کنوانسیون های جهانی و بین الملی بزرگ باشد.
 
* فرودگاه رامسر بین المللی می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: با ساخت باند جدید فرودگاه رامسر، زمینه ایجاد مرز هوایی خارجی در این فرودگاه نیز در حال فراهم شدن است.
اسلامی با تبریک به مردم استان های شمال کشور جهت فرود هواپیمای ایرباس پس از ۵۲سال در فرودگاه رامسر گفت: ارتقا فعالیت شرکت های فرودگاهی از ۲شرکت به ۱۶شرکت در فرودگاه رامسر نشان دهنده بزرگی این پروژه است.

او افزود: توسعه ترمینال و ناوبری فرودگاه رامسر در دستور کار شرکت فرودگاه ها قرار بگیرد تا شاهد تکمیل این پروژه باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر، زمینه گسترش پرواز های داخلی فراهم شده است، ادامه داد: تعیین مرز هوایی برای این فرودگاه از گذشته مطرح بوده است و با توجه به طرح های توسعه ای که در فرودگاه رامسر اجرا شد زمینه بین المللی شدن این فرودگاه نیز فراهم خواهد شد.

اسلامی یکی از مشکلات تاخیر در اجرای این طرح را موانع پروازی اعلام کرد و ادامه داد: این موانع پروازی حتی فعالیت باند قدیمی را هم متوقف کرده بود و فرودگاه رامسر عملا تعطیل بود.

فرودگاه رامسر. هواپیما


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :