Index
90189رکورد در مدت زمان 2.392ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان زنجان با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
رییس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش از انقلاب امید به زندگی در کشور ۵۴ تا ۵۷ سال بود که اکنون به یُمن انقلاب اسلامی و خدمات شایان بخش سلامت این رقم به ۷۶ تا ۷۸ سال رسیده است.
مرکز ملی یون درمانی ایران اعلام کرد: این مرکز به جدیدترین روش درمان سرطان با فناوری پروتون تراپی و کربن تراپی برای اولین بار در کشور و منطقه مجهز شده و جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفتمین کشور صاحب این تکنولوژی در جهان معرفی می شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک ناوشکن جدید به ناوگان این نیرو در بهمن ماه خبر داد و گفت: ناوشکن ایرانی تمام عیار و قدرتمند دنا در کنار سایر تسلیحات و تجهیرات که این سال ها تولید شده به نیروی دریایی ملحق می شود.
مدیرعامل بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در این بنیاد خبر داد که ۱۲۰ هزار شغل را دربرمی گیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای: نگاه اسلام و جمهوری اسلامی به زن، نگاه تکریم و احترام است درحالی که نگاه رایج غرب، نگاه کالایی و ابزاری است.
رئیس قوه قضائیه استقلال را بزرگترین نعمت نظام جمهوری اسلامی دانست وگفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز مستقل ترین نظام در این کره خاکی است.
سخنگوی گروه فضایی وزارت دفاع گفت: پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر ترکیبی ذوالجناح با دستیابی به فنآوری قدرتمند ترین موتور سوخت جامد در کشور برای نخستین بار در حوزه فضایی صورت گرفت.
رئیس جمهور با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی در شکوفایی کشور در ابعاد مختلف گفت: آمار و ارقام نشان می دهد پس از انقلاب در کنار بخش های سیاسی و معنوی، بخش های دیگر کشور هم رشد کرده است.
عظیم ترین تجهیزات نفتی در قالب ۱۴ قرارداد داخلی در شرکت آذرآب اراک در حال ساخت است.
  • تعداد رکوردها : 90189