Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 270029
تاریخ انتشار : 16 تیر 1399 23:34
تعداد بازدید : 180

شبیه ساز هواپیمای ترابری «ایلیوشین» رونمایی شد

آیین رونمایی از شبیه ساز هواپیمای ترابری «ایلیوشین» با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.
صبح امروز (دوشنبه) طی مراسمی که با حضور امیر سرتیپ دادرس جانشین فرمانده کل ارتش و امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در ستاد این نیرو برگزار شد، از شبیه ساز هواپیمای ترابری ایلیوشین رونمایی شد. جانشین فرمانده کل ارتش در این مراسم تعهد و تخصص را دو بال پرواز امروز نیروی هوایی ارتش عنوان کرد و گفت: تعهد و تخصص دو بال پرواز امروز نیروی هوایی ارتش است.

وی با اشاره به تلاش کارکنان نیروی هوایی ارتش برای ارتقاء توانمندی دفاعی کشور ، اظهار کرد: زندگی خلبانان امروز نشان از تعهد و تدینی دارد که در مشاغل دیگر کمتر آنرا سراغ داریم.

جانشین فرمانده کل ارتش همچنین نیروی هوایی را نیرویی تخصص محور دانست و گفت: جنگ های امروز بر محور تخصص و حرفه ای شدن است ، سربازی که بر مرز دانش حرکت می کند، سیلی محکمتری بر دشمن می زند؛ او می تواند دشمن را بشناسد و بر توانمندی های دشمن سیطره پیدا کند و از این طریق بر توان بازدارندگی بیفزاید. امروز می توانیم این نیرو را تخصص محور بدانیم؛ چراکه نهاجا مطابق با جنگ های روز پیش می رود و قادر به پاسخگویی به تهدیدات است.

امیر دادرس با تاکید بر اینکه توانمندی و دستاورد های امروز کشور بسیار ارزشمند است از رونمایی از تجهیزات جدید در نیروی هوایی ارتش طی روزهای آتی خبر داد و گفت: ساخت شبیه ساز هواپیما ایلوشین کاری بسیار است؛ البته کارهای بسیار بزرگی در نیروی هوایی انجام شده که می توان به ساخت موتور جت اشاره کرد که در جهان اسلام کسی نتوانست بسازد. ساخت هواپیمای صد در صد ایرانی از جمله دیگر دستاوردها است؛ این پیشرفت ها در مقابل تحریم های دشمنان، فشار تحریم را کاهش می دهد.

شبیه ساز هواپیمای ایلیوشین


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :