Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 270320
تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 0:17
تعداد بازدید : 88

اجرای بیش از ۳۶۰۰۰ پروژه محرومیت زدایی در کشور

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از اجرای بیش از ۳۶ هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور خبر داد و گفت: ۱۶ هزار ۴۸۹ پروژه مربوط به پروژه های عمرانی و ۲۰ هزار و ۱۹۸ پروژه مربوط به پروژه های غیرعمرانی است.
سردار سید ضیاءالدین حزنی امروز در مراسم اختتامیه و تکمیل  292 واحد مسکونی مددجویان استان کرمانشاه که با مشارکت سپاه و کمیته امداد در روستای مارنگاز شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد اظهار داشت: بیش از 36 هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور انجام شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران با بیان اینکه در همه عرصه ها در کنار مردم بودن از رمزهای موفقیت سپاه پاسداران است گفت: اشتغالزایی و ارائه تسهیلات و خدمات آبرسانی سیار به روستاها، از دیگر خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه میلیون ها بسته غذایی در سطح کشور در بین نیازمندان در راستای فرمایشات امام خامنه ای در رابطه با طرح مواسات و کمک مومنانه توزیع شد بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقید است در کنار پاسداری از مرزها و برقراری امنیت کشور به فکر نیازمندان و محرومان جامعه باشد و طرح های محرومیت زدایی را ادامه دهد.

حزنی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب نهادی برخاسته از بطن مردم ایران اسلامی است و به خدمت به مردم افتخار می کند خاطرنشان کرد: باید همه نهادهای انقلابی همگام و با همدیگر به خدمت به مردم بپردازند و چند پروژه عمرانی دیگر از جمله مسجد در این شهرستان تکمیل خواهد شد.

سرهنگ کامران هزار خانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مانند سال های گذشته امسال هم با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح های محرومیت زدایی انجام می شود گفت: بیش از 12 هزار پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در استان انجام شده است و طرح های آبخیزداری، ساخت جاده های روستایی، منازل افراد کم برخوردار  و اشتغال زایی از جمله این طرح ها است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 20 کارگاه تولیدی در روستاها با اعتبار 150 میلیون تومان از طرح های اشتغال زایی در سال جاری راه اندازی شده است گفت: در راستای پرورش دام های سنگین و سبک قراردادهایی در قالب زنجیره ارزش با 500 خانوار و تضمین خرید در دست اجرا است  در دستور کار قرار دادیم.

امجدیان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سنقر با اشاره به اینکه از تعداد 292 واحد ساخته شده در سطح استان تعداد 113 واحد مسکونی 50 متری برای 113 خانوار از مددجویان روستایی شهرستان سنقر با همکاری سپاه نبی اکرم(ص) احداث شده است گفت: 26 واحد از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی و 87 واحد از سوی بسیج سازندگی احداث  شد.


سردار حزنی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :