Index
90189رکورد در مدت زمان 7.741ثانیه
عبارت مورد جستجو :
۳۱طرح اشتغال روستایی در قالب گلخانه های مقیاس کوچک لیموترش عصر امروز دوشنبه با دستور ویدیوکنفرانسی رییس جمهوری در روستای « خرماکلا » شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.
چهلمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا (سه شنبه) ۶ طرح را در قالب هشت پروژه بزرگ صنعت آب و برق با اعتبار ۳۹ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان برای استان های فارس و اردبیل به ارمغان خواهد آورد.
در نهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر در آیینی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر افتتاح شد.
با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳۴۰ فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی امروز به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.
وزیر نیرو با اشاره به سرمایه گذاری های خوب انجام شده در بخش انرژی الکتریکی کشور، گفت: ظرفیت نیروگاهی در زمان حاضر نسبت به سال های پیش از انقلاب رشد ۱۲ برابری داشته است.
تحلیلگر برجسته لبنانی با اشاره به دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا معادلات منطقه ای و جهانی به شدت دستخوش تغییر شوند.
رئیس جمهور گفت: امروز چهار میلیون و سی صد هزار نفر در بخش کشاورزی مشغول فعالیت هستند و از این عزیزان تشکر و برای فعالان این عرصه آرزوی موفقیت می کنیم.
دیدند بدنه ی ارتش تقریباً به طور مجموع به مردم پیوسته است؛ این شبیه معجزه بود، واقعاً یک کار معجزه آسا بود.
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: همزمان با دهه فجر امسال5 هزار و 811 پروژه در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: با افتتاح واحد البرز ناب آرش ۲.۵ درصد به ظرفیت شمش فولاد کشور افزوده شد و ظرفیت ایران در تولید شمش به ۴۰ میلیون تن رسید.
  • تعداد رکوردها : 90189