Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272248
تاریخ انتشار : 6 مهر 1399 20:0
تعداد بازدید : 53

خودکفایی کشور در تولید ورق های سه لایه صنعتی

با احداث کارخانه تولید ورق های سه لایه بهداشتی در شهرک صنعتی دلیجان ، کشور از واردات این محصول بی نیاز شد.
دو جوان مبتکر با احداث کارخانه تولید ورق های سه لایه بهداشتی در شهرک صنعتی دلیجان کشور را از واردات این محصول بی نیاز کردند.

برای اولین بار در کشور در شهرک صنعتی دلیجان ورق های سه لایه صنعتی تولید می شود که با عرضه اون به بازار از خروج سالانه 100 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.

گذر از جاده های منتهی به شهرک صنعتی دلیجان استان مرکزی اگرچه برای دیگران یک روزمره عادی است ، اما برای دو دوست دیرین جوان گزارش ما یک غنیمت است آقایان جوادی و آسیابان دو جوان مبتکر ایرانی که مسیر رسیدن به کارخانه نوبنیاد خود را فرصتی مغتنم می دانند تا پیرامون یک افتخار ملی که علایق مشترکشان است با ما به گفتگو بنشینند.

جوادی مدیرعامل واحد تولید ورق های سه لایه بهداشتی درشهرک صنعتی دلیجان گفت: از یک سال پیش بهره برداری از کارخانه آغاز شد و با افتتاح نخستین خط تولید ورق های سه لایه بهداشتی که کاربرد آن در صنایع غذایی و بهداشتی است برای ۱۰۰ جوان دلیجانی نیز شغل ایجاد شد.

جوادی افزود: با افتتاح فاز اول این کارخانه ظرفیت تولید ۲۵ هزار تن در سال از این محصول ورق های سه لایه بهداشتی که کاربردی در تهیه شیلد های محافظ صورت و صنایع غذایی بزرگ کشور است فراهم شد.

یازده میلیاردتومان آورده این کارآفرینان است و با تولید ورق های سه لایه بهداشتی در این کارخانه زمینه برای تامین نیاز کشور و صنایع بزرگ غذایی و تولید محصولات بهداشتی فراهم شد.

آسیابان مدیر این واحد تولیدی هم گفت تا پیش از بهره برداری از این اواحد تولید ی هر سال ۱۰۰ میلیون دلار ارز برای صنایع بهداشتی از کشور خارج می شد.

آسیابان افزود : تولید این محصول نیاز به مواد اولیه ای دارد که در پتروشیمی های کشور تولید می شود و جلوگیری از وارد شدن پلیمر به غذا در صنایع غذایی از اصلی ترین مزیت های این تولید ایرانی است.

با حمایت مسئولان و تامین نیاز های مالی کارخانه و دریافت تسهیلات بانکی فاز های بعدی این کارخانه نیز افتتاح خواهد شد و اشتغال جوانان به ۵۰۰ نفر و میزان تولید به سطح ۱۰۰ هزار تن خواهد رسید.

صنایع بزرگ غذایی و شرکت های تولید شیلد های محافظ صورت در این روزهای کرونایی مشتریان این محصولات هستند.


رق های سه لایه صنعتی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :