Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272683
تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 20:53
تعداد بازدید : 87

۱۲۲ روستای گیلانغرب از نعمت گاز برخوردار شد

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات گازرسانی به ۱۲۲ روستای این شهرستان با ۸۰ میلیارد تومان اعتبار انجام شده و ساکنان این روستاها اکنون از نعمت گاز خانگی برخوردار هستند.

«سیروس شهبازی» روز سه شنبه در نشست بررسی گازرسانی به روستاهای شهرستان گیلانغرب افزود: عملیات گازرسانی به ۳۵ روستای شهرستان گیلانغرب پایان یافته که گازرسانی به این روستاها در ۲ بخش مرکزی و «گواور» از توابع این شهرستان بوده که با هزینه ۴۵ میلیارد تومان انجام شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۷۰درصد روستاهای شهرستان گیلانغرب از نعمت گاز برخوردار شده اند و شهرستان گیلانغرب به عنوان یکی از ۲ شهرستان پیشرو در زمینه اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان کرمانشاه تا پایان امسال از میانگین کشوری جلو خواهد زد.

فرماندار گیلانغرب هم با اشاره به اینکه گازرسانی به ۲ روستای باقیمانده «تولک» و «زرور» در بخش گواور تا نیمه اول آبان ماه امسال انجام خواهد شد، گفت: کار گازرسانی به ۱۰ روستا در دهستان «ویژنان» نیز در مرحله تست بوده و تا ۱۰ روز آینده تزریق گاز انجام و این روستاها به علاوه ۱۰ در دهستان «دیره» نیز تا پیش از پایان سال گازدار خواهند شد.

«کوروش محمودیان» افزود: باتوجه به پیگیری های به عمل آمده روستاهای باقیمانده در بخش مرکزی نیز در حال طراحی و اقدام است و امیدواریم تا پایان سال بخش اعظم آن ها محقق شود.

اکنون ۱۲هزار و ۷۳۸ مشترک شهری و روستایی شهرستان گیلانغرب از نعمت گاز برخوردار هستند.

شهرستان گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت و ۲۰۷ روستا دارد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :