Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273227
تاریخ انتشار : 22 آبان 1399 22:5
تعداد بازدید : 82

بهره برداری از طرح های آموزشی و درمانی در سراسر کشور

آیین بهره برداری از یک هزار و ۵۵۰ طرح ملی وزارتخانه های آموزش وپرورش در سراسر کشور و سه طرح بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کرمان، قم و مشهد با حضور رییس جمهوری آغاز شد.
آیین افتتاح یکهزار و۵۵۰ طرح آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور و بهره برداری از سه طرح درمانی در کرمان، قم و مشهد، صبح پنجشنبه – ۲۲ آبان ماه- در سی ودومین برنامه پویش ملی «تدبیر و امید برای جهش تولید»، با ارتباط تصویری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری آغاز شد.

در این مراسم یکهزار و ۴۲۲ طرح آموزشی، ۱۲۴ طرح تربیتی و ۴ طرح رفاهی-آموزشی با سرمایه گذاری سه هزار و ۶۳۷ میلیارد تومان از مجموع طرح های وزارت آموزش و پرورش با دستور رییس جمهوری به بهره برداری می رسد.

امروز همچنین با دستور رییس جمهوری، بیمارستان ۱۵۰تختخوابی سینا در زرند کرمان، بیمارستان ۲۳۱ تختخوابی امیرالمومنین(ع) در قم و طرح توسعه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی هاشمی نژاد در مشهد، از مجموعه طرح های درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با سرمایه گذاری ۵۹۲ میلیارد تومان افتتاح می شود.

به گزارش ایرنا، طرح های حوزه آموزش و پرورش که در سی ودومین برنامه «پویش تدبیر و امید برای جهش تولید»  به صورت همزمان در سراسر کشور به بهره برداری می رسد شامل هزار و  ۴۲۲ طرح آموزشی با ۸ هزار و ۵۱ کلاس درس،  ۱۲۴ طرح تربیتی و ۴ طرح رفاهی است که در مجموع بالغ بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع زیر بنا را شامل می شود. حدود ۷۰ درصد اعتبارات این طرح ها توسط سازمان نوسازی مدارس و ۳۰ درصد توسط خیرین مدرسه ساز و با مشارکت آنان تأمین شده است.


افتتاح


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :