Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273554
تاریخ انتشار : 9 آذر 1399 0:3
تعداد بازدید : 79

استادان دانشگاه صنعتی قوچان در میان دانشمندان برتر جهان

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قوچان گفت: بر اساس مطالعات موردی دانشگاه استنفورد ۲ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه در میان ۲ درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه صنعتی قوچان دکتر علی آیتی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نتایج این گزارش که بر اساس نتایج یک پژوهش علمی از دانشمندان برتر جهان و شاخص های استنادی استاندارد توسط یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه استنفورد صورت گرفته بود اخیراً در نشریه PLOS BIOLOGY منتشرشده است.

وی با بیان اینکه در این گزارش ۴۳۳ دانشمند از ایران جزء ۲ درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفته اند اضافه کرد: در این میان نام استادان دکتر حسن کریمی مله و دکتر بهرام فرهادی نیا از دانشگاه صنعتی قوچان قرار دارد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی گفت: این رده بندی مبتنی بر اطلاعات پژوهشی ۱۰۰ هزار دانشمند به تفکیک دو بازه زمانی بلند مدت (تا پایان سال ۲۰۱۹) و کوتاه مدت (فقط سال ۲۰۱۹) بوده است. دانشگاه صنعتی قوچان دارای سه هزار دانشجو و حدود ۲۰۰ عضو هیات علمی و مدعو است. شهرستان قوچان با ۱۸۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۳۷ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.


دانشگاه صنعتی قوچان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :