Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273896
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1399 21:55
تعداد بازدید : 67

ساخت عظیم ترین تجهیزات نفتی در آذرآب اراک

عظیم ترین تجهیزات نفتی در قالب ۱۴ قرارداد داخلی در شرکت آذرآب اراک در حال ساخت است.
مدیرعامل شرکت آذرآب اراک گفت: عظیم ترین تجهیزات انرژی در قالب ۱۴ قرار داد در شرکت آذرآب اراک در حال اجرا که بین ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

میرمحمود افزود: ارزش اقتصادی و حفظ ارزی این قرارداد ها ۱۰۰ میلیون دلار است که اشتغال ۱۵۰۰ صنعتگر آذرآب را تضمین می کند.

او ظرفیت فعال کارخانه آذرآب را ۴۰ درصد عنوان و اضافه کرد: در صورت حمایت بانک ها برای صدور ضمانت نامه بانکی این شرکت قادر است ۳۰ میلیون یورو قرارداد منعقد کند.

مدیرعامل شرکت آذرآب با بیان اینکه در این صورت حفظ ارزی و صرفه جویی ارزی امسال دو برابر می شود تصریح کرد: این کارخانه قادر به ساخت انواع تجهیزات عظیم و مهم انرژی کارخانه سیمان و معادن است.

شرکت صنایع آذرآب اراک بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد.

این شرکت در حوزه طراحی ، ساخت و نصب انواع بویلر های نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان، شیر های سر چاه های پالایشگاه نفت و گاز فعالیت دارد. می سازد و هیچ پالایشگاه، پتروشیمی، نیروگاه، سد و کارخانه سیمانی در ایران نیست، مگر آنکه رد پای متخصصان آذرآب در آن هست.

آذرآب یک شرکت تحریم شکن است که تحریم بنزین را شکست و با ساخت پروژه زیردریایی و پروژه های سری کشور بعد از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، دومین مجموعه ای بودکه در لیست سیاه تحریم های آمریکا قرار گرفت.


تجهیزات نفتی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :