Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273896
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1399 21:55
تعداد بازدید : 136

ساخت عظیم ترین تجهیزات نفتی در آذرآب اراک

عظیم ترین تجهیزات نفتی در قالب ۱۴ قرارداد داخلی در شرکت آذرآب اراک در حال ساخت است.
مدیرعامل شرکت آذرآب اراک گفت: عظیم ترین تجهیزات انرژی در قالب ۱۴ قرار داد در شرکت آذرآب اراک در حال اجرا که بین ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

میرمحمود افزود: ارزش اقتصادی و حفظ ارزی این قرارداد ها ۱۰۰ میلیون دلار است که اشتغال ۱۵۰۰ صنعتگر آذرآب را تضمین می کند.

او ظرفیت فعال کارخانه آذرآب را ۴۰ درصد عنوان و اضافه کرد: در صورت حمایت بانک ها برای صدور ضمانت نامه بانکی این شرکت قادر است ۳۰ میلیون یورو قرارداد منعقد کند.

مدیرعامل شرکت آذرآب با بیان اینکه در این صورت حفظ ارزی و صرفه جویی ارزی امسال دو برابر می شود تصریح کرد: این کارخانه قادر به ساخت انواع تجهیزات عظیم و مهم انرژی کارخانه سیمان و معادن است.

شرکت صنایع آذرآب اراک بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد.

این شرکت در حوزه طراحی ، ساخت و نصب انواع بویلر های نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان، شیر های سر چاه های پالایشگاه نفت و گاز فعالیت دارد. می سازد و هیچ پالایشگاه، پتروشیمی، نیروگاه، سد و کارخانه سیمانی در ایران نیست، مگر آنکه رد پای متخصصان آذرآب در آن هست.

آذرآب یک شرکت تحریم شکن است که تحریم بنزین را شکست و با ساخت پروژه زیردریایی و پروژه های سری کشور بعد از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، دومین مجموعه ای بودکه در لیست سیاه تحریم های آمریکا قرار گرفت.


تجهیزات نفتی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :