Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98166
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1395 10:17
تعداد بازدید : 309

نوشاد و نیما؛ اولین برادران المپیکی پینگ پنگ جهان

نوشاد عالمیان با کسب سومین سهمیه المپیک اتفاق بی سابقه ای را در رشته تنیس روی میز ایران رقم زد. نوشاد که به همراه برادر کوچکترش نیما عالمیان در المپیک ریو حاضر خواهد بود، باعث شدند برای نخستین بار شاهد حضور دو برادر در مسابقات تنیس روی میز المپیک باشیم...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ نوشاد عالمیان با کسب سومین سهمیه المپیک اتفاق بی سابقه ای را در رشته تنیس روی میز ایران رقم زد. نوشاد که به همراه برادر کوچکترش نیما عالمیان در المپیک ریو حاضر خواهد بود، باعث شدند برای نخستین بار شاهد حضور دو برادر در مسابقات تنیس روی میز المپیک باشیم.

نوشاد عالمیان در ادامه گفت و گویی را با سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز انجام داد و در مورد پیروزی اش صحبت کرد.

نوشاد عالمیان درباره اهمیت مسابقاتش گفت: "همه بازی ها در این تورنمنت برایم مهم است. خوشحالم که این بازی را بردم. سبک بازی جیانگ تیانیی با حریف سابق من شرات کمال آچانتا متفاوت بود.

بر عکس همه بازیکنان هندی که در کار خود مهارت دارند، اما قدرت زیادی از خود نشان نمی دهند، یکی از نقاط قوت شرات کمال آچانتا قدرت اوست.

عالمیان درباره جیانگ تیانیی ، افزود: "بازیکنان آسیای شرقی سریع تر بازی می کنند و ضربات آنها قدرتمندتر است، اما من فکر می کنم که جیانگ تیانیی کمی آسیب دیده است و نمی تواند خوب حرکت کند. او در بهترین شرایط خود قرار ندارد.

در این بازی عالمیان خوب تمرکز کرد و وضعیت بدنی خوبی داشت و مشخص بود که تحت تاثیر شرایط قرار نگرفته است.

او در این باره گفت: "برای من المپیک مانند تمامی تورنمنت های دیگر است. من همیشه سعی می کنم که بهترین عملکردم را داشته باشم و هر کاری که از دستم بر می آید برای قهرمانی انجام دهم.

با راهیابی نوشاد و نیما عالمیان به بازی های المپیک این اولین باری خواهد بود که دو برادر در مسابقات المپیک پینگ پنگ با هم حضور دارند.

نوشاد عالمیان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :