Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98678
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1395 14:4
تعداد بازدید : 537

معماری بناهای تاریخی اصفهان شگفت انگیز است

برای من که نخستین بار است به ایران سفر کردم و بناهای باشکوه این کشور را می بینم، معماری آن ها بسیار شگفت انگیز و غیرقابل وصف است...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، رئیس جمهور آفریقای جنوبی گفت: برای من که نخستین بار است به ایران سفر کردم و بناهای باشکوه این کشور را می بینم، معماری آن ها بسیار شگفت انگیز و غیرقابل وصف است.

"جاکوب زوما" صبح امروز در سفر یک روزه خود  به اصفهان به همراه هیئت همراه و با حضور رسول زرگرپور استاندار اصفهان از آثار تاریخی اصفهان بازدید کرد.
وی در این بازدید، از بناهای تاریخی مجموعه جهانی کاخ موزه چهل ستون و بناهای مجموعه جهانی میدان امام (ره) و همچنین کارگاه های صنایع دستی اصفهان دیدن کرد.

رئیس جمهور آفریقای جنوبی در این بازدید با ابراز شگفتی از معماری آثار تاریخی اصفهان اظهار داشت: برای من که نخستین بار است به ایران سفر کردم و این بناهای باشکوه را می بینم، معماری آن ها بسیار شگفت انگیز و غیرقابل وصف است.

جاکوب زوما افزود: در بازگشت به تمام هم وطنانم پیشنهاد خواهم کرد به ایران و به ویژه اصفهان سفر کرده و از این آثار زیبا که نشان از عظمت فرهنگی مردم ایران دارد دیدار کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :