Index
ورود کاربر

امام خمینی (ره) الگوی شیخ زکزاکی / گفتگو با بدیعه زکزاکی

در نخستین سالگرد پیروزی انقلاب، شیخ و ۲ نفر دیگر از نیجریه انتخاب می شوند تا برای جشن پیروزی به ایران بیایند. وقتی آمدند با حضرت امام ملاقات می کنند. پدرم می گفتند: «بعد از اینکه برگشتم چیزهایی در ایران دیدم و گفتم حالا باید در نیجریه تبلیغ را آغاز کنم».

13 تیر 1398

آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است.

6 تیر 1398

رئیس فراکسیون بدر عراق در مجلس: رهبر انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست

حسن الکعبی، رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست زیرا سمبل تمام مسلمانان جهان است.

4 تیر 1398

سی ان ان: سامانه پدافند هوایی ایران را جدی بگیرید

سی ان ان : آمریکایی ها یکی از مهم ترین درسهای عبرت خود را در هفته گذشته در ارتفاع 22 هزار پایی گرفتند

4 تیر 1398

روزنامه لبنانی: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا، ترامپ را مستاصل کرده است

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در خاک ایران دست بسته مانده است، زیرا نه به دنبال ماجراجویی نظامی است که بر تبیلغات انتخاباتی اش تاثیر بگذارد و نه می تواند پاسخی دهد که متحدانش را مطمئن سازد.

4 تیر 1398

گزارش نشریه میلیتاری تایم از توان نظامی ایران در خلیج فارس

نشریه نظامی "میلیتاری تایمز"، ایران را به عنوان دارنده بزرگترین و متنوع ترین زرادخانه موشک های بالستیک در منطقه خاورمیانه دانست و نوشت: دفاع ساحلی ایران به احتمال زیاد تمام خلیج فارس را به منطقه ممنوعه برای نیروهای دریایی ایالات متحده بدل خواهد کرد.

19 خرداد 1398

دانشمندان هسته ای ایران «بهترین بهترین ها» هستند

هاینونن: رئیس سابق بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن انتقاد از خروج آمریکا ار توافق هسته ای، از دانشمندان هسته ای ایران به عنوان «بهترین بهترین ها» یاد کرد.

17 خرداد 1398

صاحبنظران عراقی: امام خمینی پیشوایی تکرارناپذیر است

تعدادی از نویسندگان، کارشناسان و اصحاب قلم در عراق به مناسبت سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در یادداشت ها و مقالاتی تاکید کردند که امام خمینی (ره) اسطوره و پیشوایی تکرار ناپذیر است.

14 خرداد 1398

الاهرام مصر: قدرت موشکی ایران، آمریکا را پای میز مذاکره خواهد نشاند

روزنامه مصری الاهرام تاکید کرد قدرت موشکی و همچنین نیروی دریایی و پهپادی ایران کافی است تا آمریکا را پای میز مذاکره با ایران نشاند.

14 خرداد 1398

نشریه فرانسوی: امام خمینی، شخصیت کلیدی انقلاب اسلامی ایران است

هفته نامه خبری فرانسوی "پاری مچ"( Paris Match) در آستانه سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ، از امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت کلیدی انقلاب اسلامی ایران نام برد.

12 خرداد 1398

سفیر فلسطین: بزودی در قدس به امامت آیت الله خامنه ای نماز جماعت می خوانیم

صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران گفت: اگر امام خمینی(ره) این انقلاب را ایجاد و مسأله حمایت از مظلوم و حمایت از فلسطین را آغاز کرد، امام خامنه ای بدون تردید از این تفکر و این عملکرد حفاظت کردند.

9 خرداد 1398

رسانه چینی: خودکفایی رمز پیروزی ایران بر تحریم هاست

روزنامه گلوبال تایمز: ایران با خودکفایی و رفتن به سمت تولیدات بیشتر می تواند بر همه تحریم های آمریکا فایق آید.

26 اردیبهشت 1398

رئیس وقف سنی عراق: امت اسلام جلوی تجاوزگری آمریکا علیه ایران بایستد

رییس دیوان اوقاف اهل سنت عراق در واکنش به سیاست های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا هویت وجودی امت اسلام را هدف قرار داده است و امت اسلامی باید جلوی تجاوزگری جدید آمریکا بایستد.

26 اردیبهشت 1398

رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق: ایران مورد تعرض قرار گیرد اعلان جنگ می کنیم

جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام: اگر تهران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیر اتحادیه علمای اسلام اعلان جنگ عمومی خواهد داد و فرزندانمان را برای دفاع از ایران خواهیم فرستاد.

18 اردیبهشت 1398

رشد ۶۰ درصدی دانشگاه های ایران در تایمز

نتایج رتبه بندی بین المللی تایمز ۲۰۱۹ در آسیا اعلام شد و نتایج نشان دهنده رشد چشمگیر ۶۰ درصدی حضور دانشگاه های کشور در این رتبه بندی است.

12 اردیبهشت 1398

جنبش أمل لبنان: تا ابد حامی سپاه خواهیم ماند

نائب رئیس جنبش أمل لبنان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را حافظ حقوق و شرافت امت اسلامی در سایه خیانت حکام عرب توصیف کرد.

29 فروردین 1398

ورود کمک های جدید الحشد الشعبی و مسیحیان عراق به ایران

نیروهای سازمان الحشد الشعبی، مسیحیان و دفتر تقریب مذاهب عراق امروز چهارشنبه محموله های جدیدی از کمک برای سیل زدگان ایران ارسال کردند.

28 فروردین 1398

400 تن کمک و مایحتاج سیل زدگان از عراق وارد ایران شد

400 تن از کمک های مردم عراق با بیش از 80 خودرو و کامیون امروز در 3 نوبت وارد ایران شد.

26 فروردین 1398

امام جمعه نجف: سپاه نبود پایتخت هایتان بازار برده داری می شد

خطیب جمعه نجف اشرف با رد تصمیم اخیر آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم ادعایی خود، گفت: اگر عوامل مهمی مثل نقش سپاه پاسداران نبود، اکنون پایتخت بسیاری از کشورها به بازار برده داری داعش تبدیل شده بود.

23 فروردین 1398

کمپین 'قدرشناسی' اهل سنت عراق برای سیلزدگان ایران

گروههای مختلف شیعه و اهل سنت عراق با راه اندازی کمیپنی با عنوان 'قدرشناسی' از حمایت همیشگی ایران از عراق، به کمک رسانی به سیلزدگان ایرانی شتافتند.

23 فروردین 1398

سخنگوی دارالافتای عراق: سپاه پاسداران را تنها نمی گذاریم

سخنگوی رسمی دارالافتای جماعت اهل سنت عراق تاکید کرد: آمریکا خود بوجود آورده تروریسم است و ما جبهه حق، سپاه پاسداران و مقاومت اسلامی را تنها نخواهیم گذاشت.

23 فروردین 1398

ویلیام. ای. کولینز شهردار سابق آمریکایی: تهران از نیویورک امن تر است

چیزی که ما در جریان سفر اخیر خود آموختیم این بود که ایران کشوری بسیار امن تر از ایالات متحده است.

18 فروردین 1398

سردار سلیمانی از تاثیرگذارترین فرماندهان نظامی جهان است

عضو شورای امور اقوام و ملیت های روسیه معتقد است که سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در حال حاضر از تاثیرگذارترین فرماندهان نظامی جهان است.

14 فروردین 1398

تکاپوی عراقی ها برای کمک به سیل زدگان ایران

مردم عراق بنا به دعوت و ابتکار عمل جنبش مقاومت اسلامی النجباء، کمپینی به منظور جمع آوری کمک به سیل زدگان ایران به راه انداختند.

11 فروردین 1398

بخشنامه روادید رایگان سفر ایرانیان به عراق صادر شد

دفتر نخست وزیری عراق، بخشنامه رایگان شدن روادید سفر به این کشور برای شهروندان ایرانی را صادر کرد.

10 فروردین 1398

مقاومت مردم و رهبران ایران تیم ترامپ را فرسوده کرده است

اندیشکده آمریکایی «بروکینگز» در گزارشی اذعان کرد که رویکرد کنونی تیم دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا با هدف تسلیم تهران برابر خواسته های واشنگتن، ناموفق بوده و فقط باعث شده عزم و مقاومت مردم و رهبران ایران در برابر فشارهای خارجی و داخلی جزم تر شود.

10 فروردین 1398

انقلاب ایران؛ الگوی انقلاب ضد آپارتاید

شیخ شعیب بولی، امام جمعه کیپ تاون پایتخت آفریقای جنوبی: اکنون تغییرات عمده ای به وقوع پیوسته چنان که بسیار دشوار است بتوان تصور کرد که وضع در دوران شاه چگونه بود.

30 بهمن 1397

همیشه گفتند این اخرین سال انقلاب ایران است اما 40 سال دوام آورد

پژوهشگر ارشد امور ایران روز سه شنبه در نشست بررسی جایگاه و قدرت منطقه ای ایران در اندیشکده چتم هاوس گفت : همیشه گفتند این آخرین سال انقلاب ایران است اما دیدیم که این انقلاب 40 سال دوام آورده است.

30 بهمن 1397

بازتاب جشن چهلمین سال انقلاب در رسانه های خارجی

همزمان با برگزاری راهپیمایی گسترده مردم ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رسانه های خارجی به پوشش این حضور میلیونی پرداختند.

22 بهمن 1397

ناقوس کلیساها در ایران مثل اذان مساجد آزادانه شنیده می شود

یک شبکه لبنانی گزارش کرد همانطور که صدای اذان از گلدسته های مساجد شنیده می شود، زنگ کلیساها هم شنیده می شود و مسیحیان آزادانه در قلب جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند.

20 بهمن 1397

  • تعداد رکوردها : 534