Index
ورود کاربر

مدرنترین گلخانه هیدروپونیک غرب کشور در نهاوند راه اندازی شد

مدرنترین گلخانه هیدروپونیک غرب کشور در شهرستان نهاوند به بهره برداری رسید.

23 بهمن 1399

بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی تویسرکان با فرمان رییس جمهوری افتتاح شد

بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان، طی آیینی همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور با فرمان رییس جمهوری در یک ارتباط زنده تصویری (ویدئو کنفرانس) به بهره برداری رسید.

23 بهمن 1399

در ارتباطات شاهد یک انقلاب بزرگ بودیم.

امروز جوانان ما در سایه پهنای باندی که به وجود آوردیم می توانند دارای شغل های مختلف و در مسیر اقتصاد دیجیتالی حرکت کنند. پهنای باند در این دولت 35 برابر شده است و تعداد افراد شاغل در فضای مجازی به 500 هزار نفر رسیده است

22 بهمن 1399

رییس جمهوری ۳۱ گلخانه لیموترش را در قائمشهر افتتاح کرد

۳۱طرح اشتغال روستایی در قالب گلخانه های مقیاس کوچک لیموترش عصر امروز دوشنبه با دستور ویدیوکنفرانسی رییس جمهوری در روستای « خرماکلا » شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.

20 بهمن 1399

افتتاح بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح جدید صنعت آب و برق

چهلمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا (سه شنبه) ۶ طرح را در قالب هشت پروژه بزرگ صنعت آب و برق با اعتبار ۳۹ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان برای استان های فارس و اردبیل به ارمغان خواهد آورد.

20 بهمن 1399

فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر افتتاح شد

در نهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر در آیینی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر افتتاح شد.

20 بهمن 1399

الحاق ۳۴۰ فروند شناور به نیروی دریایی سپاه

با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳۴۰ فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی امروز به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.

20 بهمن 1399

ظرفیت نیروگاهی کشور در سال های پس از انقلاب ۱۲ برابر شد

وزیر نیرو با اشاره به سرمایه گذاری های خوب انجام شده در بخش انرژی الکتریکی کشور، گفت: ظرفیت نیروگاهی در زمان حاضر نسبت به سال های پیش از انقلاب رشد ۱۲ برابری داشته است.

19 بهمن 1399

افتتاح طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی با دستور روحانی

رئیس جمهور گفت: امروز چهار میلیون و سی صد هزار نفر در بخش کشاورزی مشغول فعالیت هستند و از این عزیزان تشکر و برای فعالان این عرصه آرزوی موفقیت می کنیم.

19 بهمن 1399

افتتاح 5811 پروژه در روستاهای کشور

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: همزمان با دهه فجر امسال5 هزار و 811 پروژه در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد.

16 بهمن 1399

ظرفیت تولید شمش فولاد کشور به ۴۰ میلیون تن رسید

معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: با افتتاح واحد البرز ناب آرش ۲.۵ درصد به ظرفیت شمش فولاد کشور افزوده شد و ظرفیت ایران در تولید شمش به ۴۰ میلیون تن رسید.

16 بهمن 1399

آغاز بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صمت با دستور رئیس جمهور

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان زنجان با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.

16 بهمن 1399

انقلاب اسلامی امید به زندگی را از ۵۷ سال به ۷۸ سال رسانده است

رییس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش از انقلاب امید به زندگی در کشور ۵۴ تا ۵۷ سال بود که اکنون به یُمن انقلاب اسلامی و خدمات شایان بخش سلامت این رقم به ۷۶ تا ۷۸ سال رسیده است.

16 بهمن 1399

الحاق شناور تمام عیار و قدرتمند دنا به نیروی دریایی ارتش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک ناوشکن جدید به ناوگان این نیرو در بهمن ماه خبر داد و گفت: ناوشکن ایرانی تمام عیار و قدرتمند دنا در کنار سایر تسلیحات و تجهیرات که این سال ها تولید شده به نیروی دریایی ملحق می شود.

15 بهمن 1399

بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در بنیاد برکت

مدیرعامل بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در این بنیاد خبر داد که ۱۲۰ هزار شغل را دربرمی گیرد.

15 بهمن 1399

نظام جمهوری اسلامی ایران، مستقل ترین نظام در این کره خاکی است

رئیس قوه قضائیه استقلال را بزرگترین نعمت نظام جمهوری اسلامی دانست وگفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز مستقل ترین نظام در این کره خاکی است.

13 بهمن 1399

ساخت عظیم ترین تجهیزات نفتی در آذرآب اراک

عظیم ترین تجهیزات نفتی در قالب ۱۴ قرارداد داخلی در شرکت آذرآب اراک در حال ساخت است.

12 بهمن 1399

افتتاح سومین واحد بخار نیروگاه شیروان؛ ۱۶۰ مگاوات به توان تولید برق کشور افزوده شد

معاون برق و انرژی وزارت نیرو گفت: واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با اعتبار ۴۳۰۰ میلیارد تومان و توان مهندسی بومی و داخلی امروز به مجموعه برق کشور افزوده می شود. با افتاح این واحد ۱۶۰ مگاوات توان تولید برق کشور بیشتر می شود.

12 بهمن 1399

وزیر بهداشت: میزان مرگ و میر نوزادان به یک دهم قبل از انقلاب رسید

وزیر بهداشت گفت: توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف کشور از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

12 بهمن 1399

وزیر نیرو: ۱۷ هزار و ۶۰۰ مگاوات به شبکه برق کشور افزوده شد

وزیر نیرو گفت: پویش هر هفته الف، ب ایران در دو استان کردستان و خراسان شمالی با ارزشی بیش از ۴۷۷۶ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

12 بهمن 1399

طرح۴۰۰هکتاری پرورش میگو در بندرعباس بهره برداری شد

همزمان با نخستین روز دهه مبارک فجر، مرحله نخست مزرعه ۴۰۰ هکتاری پرورش میگوی شور دوم بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.

12 بهمن 1399

بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب کشور در آبادان افتتاح شد

بزرگترین سالن فرودگاهی جنوب غرب کشور با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان با اعتبار هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال روز شنبه به بهره برداری رسید.

11 بهمن 1399

۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی کشور حدنگاری شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور گفت که از زمان اجرای طرح کاداستر در سال ۹۵ تاکنون ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی و مستثنیات کشور حدنگاری شد.

9 بهمن 1399

بومی سازی۲ هزار و ۷۰۰ قطعه کالا های صنعت نفت

دو هزار و ۷۰۰ قطعه کالا ی صنعت نفت در سال ۹۹ در شرکت نفت و گاز مارون بومی سازی شد.

5 بهمن 1399

ساخت دستگاه ساکشن با قابلیت اندازه گیری میزان خون ریزی

دستگاه ساکشن ساخته شده در البرز قادر است مواردی مانند خونریزی داخل تراشه، فشار داخل ریه و همچنین فشار گازهای تنفسی را حین ساکشن اندازه گیری نماید که برتری این دستگاه نسبت به نوع خارجی آن به شمار می رود.

5 بهمن 1399

مرکز شتابدهنده تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز افتتاح شد

مرکز تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.

4 بهمن 1399

پالایشگاه گازی بید بلند خلیج فارس یکی از عظیم ترین پروژه ها در سطح منطقه و خاورمیانه است

رئیس جمهور پالایشگاه گازی بید بلند خلیج فارس را یکی از عظیم ترین پروژه ها در سطح منطقه و خاورمیانه دانست و با قدردانی از همه مهندسان و متخصصان ایرانی دست اندرکار در ساخت این پالایشگاه تصریح کرد: این پروژه بزرگ در روزی افتتاح می شود که آنها که با قلدری مدعی بودند ایران را به زمین خواهند زد، با ذلت و سرافکندگی سرنگون شدند.

2 بهمن 1399

سرلشکر موسوی: نیروی هوایی ارتش به یک قدرت پهپادی تبدیل شده است

فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس گفت: نیروی هوایی ارتش، امروز در عرصه پهپادها به یک قدرت کم نظیر تبدیل شده است.

2 بهمن 1399

موفقیت جدید بیمارستان مسیح دانشوری در پیوند عضو با انجام نخستین جراحی پیوند کبد

بیمارستان مسیح دانشوری با راه اندازی مرکز جامع پیوند حضرت مهدی (عج) و انجام نخستین "عمل جراحی پیوند کبد" در این بیمارستان، گام جدیدی در راستای بخشیدن حیات به بیماران نیازمند پیوند عضو برداشته است.

29 دی 1399

۱۵ طیف رنگ فلورسانسی با کاربرد پزشکی در ایران تولید شد

محقق دانشگاه شهید بهشتی موفق به تولید ۱۵ طیف از رنگ های فلورسانس برای کاربردهای زیستی، پزشکی و تجاری سازی در کشور شد.

29 دی 1399

  • تعداد رکوردها : 4573