Index
90167رکورد در مدت زمان 3.612ثانیه
عبارت مورد جستجو :
صبح دیروز با حضور رئیس جمهور از دو ایستگاه مترو در خط ۶ و ۷ مترو بهره برداری شد.
انواع کیت های تشخیص طبی سرطان و عفونت از نوع «الایزا» توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی تولید شد.
رهبر انقلاب اسلامی: امروز بحمدالله پرستاران در چشم مردم ما از همیشه عزیزتر و شرافتمند ترند؛ و این لطف خدا و نعمت خدا است. امیدواریم که همواره به همین شکل باشد و افزایش پیدا کند. پرستار فرشته ی رحمت بیمار است؛ این یک تعبیر واقعی است.
شهادت سلیمانی یک حادثه ی تاریخی است، یک حادثه ی معمولی نیست که از یاد تاریخ برود؛ این در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه ی روشن. و شهید، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ثبت جهانی هنر نگارگری (مینیاتور) خبر داد.
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان هرمزگان، از خط انتقال نفت گوره به جاسک به عنوان بزرگترین خط انتقال نفت خاورمیانه بازدید کرد و جزئیاتی از مشارکت بنیاد مستضعفان در احداث این خط انتقال را تشریح کرد.
در نشستی از راه دور، با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نخستین دستگاه لاپارسکوپی (جراحی غیر تهاجمی) تولید شده در یکی از شرکت های دانش بنیان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رونمایی شد و تولید انبوه این دستگاه مورد حمایت وزیر بهداشت قرار گرفت.
نبوغ و توانمندی داروسازان داخلی بار دیگر شکوفا شد و ایران توانست پس از کشورهای آمریکا، چین و هندوستان عنوان چهارمین تولیدکننده داروی رمدسیویر را به خود اختصاص دهد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: به حمدالله با کوشش و تلاش محققان، پژوهشگران و فناوران کشور ، هم اکنون رتبه پنجم پژوهش های کلیدی و همچنین رتبه دوم در رشد تولیدات علمی را در میان کشورهای جهان کسب کرده ایم.
افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز رقم خورد و 28 محقق این دانشگاه در لیست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.
  • تعداد رکوردها : 90167