Index
90194رکورد در مدت زمان 8.194ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید روزانه ۳۰ میلیون عدد ماسک گفت: به زودی گامی جدید در راستای خودکفایی بیشتر برای تامین ملت بلون در شیوع پاندمی کرونا برداشته می شود.
کارگردان مستند «غیررسمی» گفت: به طور معمول جلسه های پنجشنبه های رهبر معظم انقلاب با فعالان حوزه های مختلف، رسانه ای نمی شد اما همیشه این اشتیاق از سمت افراد حاضر در جلسه بود که جلسه ها رسانه ای و عمومی تر شود.
در سی و هشتمین هفته از افتتاح طرح های ملی کشور 5 طرح ملی پتروشیمی وزارت نفت در استان های ایلام، همدان و آذربایجان غربی افتتاح شدند.
در سال جهش تولید، کشتی نفتکش غول پیکر "افراماکس" با ظرفیت ۱۱۳هزار تن و وزن ۲۲.۵هزار تن ساخت متخصصان ایرانی در شرکت صنایع دریایی صدرای بوشهر با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به آب اندازی شد.
همزمان با هفته حمل و نقل، ۸۹ پروژه ریلی به ارزش ۲۷۷ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.
برای اولین بار، روتور ژنراتور ۱۸۵ مگاوات در مجتمع صنعتی اسفراین تولید و بومی سازی شد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از بیمه تامین اجتماعی رایگان یک و نیم میلیون روستائی خبر داد.
صبح دیروز با حضور رئیس جمهور از دو ایستگاه مترو در خط ۶ و ۷ مترو بهره برداری شد.
انواع کیت های تشخیص طبی سرطان و عفونت از نوع «الایزا» توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی تولید شد.
رهبر انقلاب اسلامی: امروز بحمدالله پرستاران در چشم مردم ما از همیشه عزیزتر و شرافتمند ترند؛ و این لطف خدا و نعمت خدا است. امیدواریم که همواره به همین شکل باشد و افزایش پیدا کند. پرستار فرشته ی رحمت بیمار است؛ این یک تعبیر واقعی است.
  • تعداد رکوردها : 90194