Index
89160رکورد در مدت زمان 2.324ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ۷۲۸ صندوق قرض الحسنه بسیج با 37 هزار عضو در این در راستای اشتغالزایی و محرومیت زدایی ایجاد شده است.
سرپرست شرکت آبفای روستایی استان خوزستان از بهره برداری از پروژه آب رسانی روستایی به شهرک امام رضا(ع) شهرستان اندیمشک خبر داد.
اولین استودیوی استارتاپی قزوین با نام راکت با حضور رئیس، مدیران و جمعی از مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین افتتاح شد.
استاد حوزه علمیه خراسان گفت: ایران که در اساس تشیع، تنها کشور در جهان است، شایستگی و رسالت این را دارد که در عرصه ثبت و انتشار مظاهر مذهب تشیع در جهان اسلام پیشتاز باشد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، با بیان اینکه ایران در میان ۸ کشور صاحب تمام چرخه صنعت هوافضا قرار دارد، گفت: به زودی به یکی از پیشروترین کشورها در عرصه اقتصادی تبدیل خواهیم شد.
محققان دانشگاه تربیت مدرس با همکاری گروه تحقیقاتی ریچارد کینر (Richard Kaner) دانشگاه کالیفرنیا و لس آنجلس، ابزار ذخیره انرژی طراحی کردند که در تمامی گستره pH کار می کند و کارکرد ممتازی از خود نشان می دهد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) ۲۳ مرکز نیکوکاری تخصصی به صورت همزمان در شهرستان های مختلف این استان افتتاح شد.
فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اردبیل برای تولید لاستیک کامیون و اتوبوس روز چهارشنبه با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.
طرح شبیه ساز رانندگی نصیر که سالهاست به پایان رسیده است، امروز بعد از ظهر برای اجرا در شهر رونمایی شد. همچنین مقرر شد تا ۱۶۰ راننده به صورت پایلوت در کلاس آموزشی این شبیه ساز از سوی سازمان اتوبوس رانی شرکت کنند.
۸۷ طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی استان اردبیل امروز چهارشنبه همزمان با سفر حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران طی آیینی و با ارائه گزارش به صورت ویدئوکنفرانس توسط عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 89160