Index
88925رکورد در مدت زمان 2.106ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در تابستان امسال ۹ هزار و ۱۹۳ شغل برای روستاییان استان ایجاد شد که جمعیت شاغل روستایی در استان را به ۵۳۳ هزار و ۱۹۹ نفر رساند.
مدیر دپارتمان طب فراگیر و کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی گفت: پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی با همکاری یکی از شرکت های دانش بنیان در حال تلاش برای تولید داروی گیاهی موثر در بهبود سرطان است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران از رشد ۷۷ درصدی تعهدات خیرین مدرسه ساز مازندران خبر داد.
امام جمعه موقت ایلام گفت: تولید علم و دانش راز برتری ایران در منظقه و جهان است.
در سال 1382 تحقیقات برای دستیابی به فناوری تولید داروی خوراکی کاهندۀ آهن «دفراسیروکس» در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز شد و پس از به دست آوردن مادۀ مؤثرۀ آن در تاریخ 4/5/1386 با نام تجاری «اسورال» رونمایی و به تولید انبوه رسید. ایران دومین کشور تولید کنندۀ این دارو در جهان است.
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح: در دفاع از کشور به خودکفایی کامل رسیده ایم و این دستاورد ها، اقتدار و امنیت برای ملت ایران ایجاد کرده است.
برای اولین بار پس از توافق برجام، یک قطعه سنگین و مهم چاله راکتور آب سنگین اراک با موفقیت در راکتور نصب شد.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توانمندی های انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف دشمنان را دیوانه و متحیر کرده است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مَکران نقطه کانونی حرکت تمدنی جمهوری اسلامی ایران بوده و شهر جاسک یکی از نقاط اصلی آن محسوب می شود.
استاندار کرمانشاه گفت: محرومیت زدایی و رسیدگی به اقشار ضعیف از دستاوردهای بزرگ و افتخارآمیز انقلاب اسلامی است.
  • تعداد رکوردها : 88925