Index
88925رکورد در مدت زمان 2.386ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مجموعه ای از شرکت های دانش بنیان اقدام به طراحی و ساخت سیستم رانش به عنوان قلب محرک واگن مترو کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله (عج) با بیان اینکه سالانه بیش از 2.5 میلیون نفر برای دریافت خدمات درمانی به این مجموعه مراجعه می کنند گفت: در مراکز درمانی این دانشگاه هیچ گونه دریافت زیرمیزی وجود ندارد.
وقتی صحبت از عملکرد انقلاب اسلامی می شود، برخی تنها به دستاوردهای مادی و کمی می پردازند این درحالی است که دستاوردهای معنوی انقلاب وجه تمایز آن با سایر انقلاب های جهان به شمار می آید.
پرداختن به دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین هر چه بیشتر آن، از موضوعات مهم و ضروری در عصر حاضر است؛ از این رو، این مقاله در صدد است مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را، از ابتدا تاکنون، تبیین نماید.
Ieee بزرگترین انجمن حرفه ای جهان که در زمینۀ فعالیت های نوآورانه و تکنولوژیک با گرایش الکترونیک فعالیت می کند، نام «سورنا» ربات انسان نمای ایران را در ردیف چهار ربات برتر دنیا: Asimo از ژاپن، Reem-b از اسپانیا، Juastin از آلمان و Charli از آمریکا قرار داد.
تیم ملی کاراته ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ برنز، نایب قهرمان کومیته مردان جهان در رقابت های لیگ جهانی کاراته شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان مهرماه از بین ۴۳ محصول منتخب صنعتی و معدنی۲۷ محصول با رشد تولید مواجه شدند و ۱۶ محصول کاهش تولید داشتند.
رییس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهش های انجام شده توسط این پژوهشگاه، اثربخشی۴۰۰ میلیون دلاری در اقتصاد نفت را در پی داشته است.
۱۵ پروژه محرومیت زدایی بسیج روز یکشنبه با حضور فرماندهان بسیج و سپاه شیروان و همچنین مسئولان محلی در روستاهای این شهرستان افتتاح شد.
قائم مقام وزیر صنعت، از بومی سازی تکنولوژی تجهیزات پیشرفته مورد نیاز صنایع فولادی خبر داد و گفت: تحریم، مسیر توسعه صنایع داخلی را مسدود نکرده و با اتکای به توان داخلی، در حال رشد هستیم.
  • تعداد رکوردها : 88925