Index
89805رکورد در مدت زمان 21.57ثانیه
عبارت مورد جستجو :
چند دستاورد دفاعی جدید نیروی زمینی سپاه از جمله نفربر آبی-خاکی مکران و تیربار بهینه سازی شده ثعبان صبح امروز(شنبه) رونمایی شد.
هر کدام ما در هر جایی که هستیم. این یکی از جنبه های مردمی بودن است. یک جنبه ی دیگر این است که ما کاری کنیم که دسترسی مردم به قوّه ی قضائیّه آسان بشود.
وزیر دفاع: دشمنان با محدودیت های صادراتی می خواهند جلوی پیشرفت مارا بگیرند، اما باید بدانند که راهمان را ادامه می دهیم و محصولات خود را به کشور های دنیا صادر خواهیم کرد.
خبرگزاری رسمی چین در گزارشی با اشاره به تحویل سه فروند جنگنده بومی مدل کوثر به نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران نوشت: ساخت و تولید جنگنده های بومی از دستاوردهای بسیار بزرگ و پیشرفت های با ارزش ایران محسوب می شود و بیانگر قدرت دفاعی تهران است.
امروز واحد نرمال هگزان شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند با دستور رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس بهره برداری شد.
امروز پتروشیمی میاندوآب با تولید سالانه ۱۴۰هزار تن پلی اتیلن سنگین از طریق ویدئوکنفرانس توسط روحانی افتتاح شد.
رئیس قوه قضاییه: راه اندازی سامانه های جدید در دستگاه قضا به تسهیل امور مردم و دسترسی آسان به عدالت منجر خواهد شد.
۶۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی روز چهارشنبه با حضور رییس این نهاد، استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: یک دستگاه پلاسمافرز برای اولین بار در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز خریداری، نصب و بهره برداری شد.
نظام رتبه بندی آموزش عالی تایمز جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های جوان در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد. بر اساس این رتبه بندی ۲۰ دانشگاه ایرانی در جمع ۴۰۰ دانشگاه جوان برتر دنیا حضور دارند.
  • تعداد رکوردها : 89805