Index
89961رکورد در مدت زمان 25.27ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در موشک های کروز امروز با ساخت موشکی با نام ابومهدی به برد بالای 1000 کیلومتر دست یافته ایم
مراسم رونمایی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی با حضور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد.
وزیر دفاع: ما بیش از ۹۰ درصد نیازهای دفاعی خود را تأمین می کنیم و امروز توانستیم چشم انداز دفاعی را که در ۱۴۰۴ باید قدرت اول علم و فناوری در منطقه باشیم پیش از زمان مقرر محقق کنیم.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، گفت: اتخاذ سیاست های مدیریت مصرف برق کشور منجر به صرفه جویی ریالی معادل 3 برابر درآمد سالانه صنعت برق کشور شده است.
با افتتاح و بهره برداری از بخش اول طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک موسوم به پروژه سامانه گرمسیری، از شمال استان کرمانشاه تا جنوب استان ایلام به طول ۴۰۰ کیلومتر با توزیع حدود ۹۰۰ میلیون متر مکعب آب، مجهز به شبکه های آبیاری و زهکشی مدرن شدند.
نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه به شبکه برق کشور متصل شد.
مجری طرح گیاهان دارویی گفت: چند هزار گونه گیاه دارویی در کشور داریم که تنها سه گونه آن ۴۰۰ میلیون دلار ارزآوری برای کشور دارند که می توان این رقم را تا یک میلیارد دلار افزایش داد.
معاون طرح توسعه گلخانه های معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طی چهار سال گذشته هشت هزار و ۳۵۰ هکتار توسعه گلخانه ای صورت گرفته که نسبت به خود برنامه بیش از ۸۴ درصد رشد را نشان می دهد.
مرکز نوآوری شهرستان ورامین روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.
رصدخانه های عمومی از جمله مجموعه های جذاب علمی آموزشی هستند که نقش به سزایی در گسترش علم نجوم و علاقه مند کردن کودکان، نوجوانان و خانواده ها به آسمان و جذابیت های آن دارند.
  • تعداد رکوردها : 89961