Index
88925رکورد در مدت زمان 2.464ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به تولید نانوپوششی شده است که با استفاده از آن در بدنه کشتی ها و شناورهای دریایی مانع از ایجاد خزه در آنها می شود.
بر اساس انتشار لیست نهایی پژوهشگران پراستناد دنیا در سال ۲۰۱۹، دکتر محمدعلی میرزا زاده عضو هیات علمی دانشکده فنی مهندسی شرق گیلان در رشته موضوعی بین رشته ای به همراه ۱۱ پژوهشگر ایرانی دیگر در بین پر استنادترین پژوهشگران برتر دنیا قرار گرفت.
کتابخانه عمومی اندیشه آیت الله خامنه ای بندرعباس امروز یکشنبه با حضور استاندار هرمزگان وجمعی از مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
مسوول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: هزار و ۱۰۰ روستا از دو هزار و ۸۰۰ روستای این استان تحت پوشش طرح بسیج همگام با کشاورز قرار دارند.
جمهوری اسلامی ایران که روزی تجهیزات مختلفی را ساخته، امروز توانسته دانش بالای تولید تسلیحات لیزری را بدست آورد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاه تحریک نوری مغز شدند که برای کاهش افسردگی، بهبود خلق و خو و... به صورت شخصی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسی در دنیا فکر نمی کرد بتوانیم ظرف ۴۸ ساعت آشوب ها را در ایران جمع کنیم.
داداجان عطاء الله یف روزنامه نگار تبعیدی تاجیکی: ما تنها با بازگشت به دبیره پارسی پیوند معنوی و فرهنگی با ایران بزرگ، می توانیم بسبزیم وگرنه چون درخت پیری در رهگذر بادها و طوفان ها خزان خواهیم شد و یا چون رود کوچکی خشک خواهیم گشت اگر به دریای بزرگ ایران نپیوندیم. «ایران جاویدان است و ما باید حتماً به جاویدان بپیوندیم». سنگ انداختن به سوی ایران، سنگ انداختن به سوی مادر خود، پدر خود و خانواده خود است. 17/12/1394
دبیر کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته ایران گفت: کشور ما با درخشش در میدان های آسیایی و بین المللی کاراته در چند سال اخیر، به یکی از قطب های اصلی این رشته ورزشی تبدیل شده است.
تازه ترین نظام رتبه بندی بین المللی تایمز نشان می دهد ۳۱ دانشگاه ایرانی در چهار شاخه علمی علوم زیستی، علوم فیزیکی، روانشناسی و علوم بالینی و سلامت در جمع برترین های جهان قرار دارند.
  • تعداد رکوردها : 88925