Index
89739رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشریه آمریکایی فوربس: ایران به باشگاه نخبگان ناوگان زیر دریایی های بدون سرنشین که تا کنون در اختیار آمریکا و انگلیس قرار داشت، پیوست.
پیام رهبر انقلاب اسلامی: مجلس، نقطه ی امید مردم و نقطه ی اتّکاء مجریان، و به معنی حقیقی، در رأس امور کشور خواهد بود و چنین مجلسی در رساندن کشور به هدفهای والا، سهم بسزا خواهد داشت.
یک شرکت دانش بنیان کشورمان موفق به تولید یک ماده استراتژیک و کاربردی برای رفع نیاز صنایع گوناگون شده است؛ «زانتان» نام این ماده بیولوژیک است که از یک باکتری تولید می شود.
مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست سنّی حجت الاسلام سیدرضا تقوی و با حضور 268 تن از منتخبان ملت در صحن پارلمان برگزار شد.
یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت ربات پزشکی در کمتر از 50 روز شد.
مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا گفت: بزرگترین نیروگاه لرستان در خرم آباد همزمان با سفر رییس بنیاد مستضعفان کشور افتتاح و به بهره برداری می رسد.
استاندار اردبیل از راه اندازی خط تولید با روش فورجینگ در کارخانه شیرآلات صنعتی اردبیل خبر داد و گفت: با راه اندازی این خط تولید از خروج ۳۵میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری شده و برای ۱۱۸ نفر فرصت شغلی فراهم می شود.
توان دریایی ایران تا پیش از انقلاب اسلامی در خدمت آمریکا و انگلیس بود و آنها نیز مانع از قدرت گرفتن نیروی دریایی می شدند اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی و گذشت ۴ دهه ایران توانست از تهدید به جنگ یا مصادره عبور کند و به بازدارندگی برسد.
وزیر راه و شهرسازی: فرودگاه رامسر، نقش محوری در توسعه اقتصادی و گردشگری شمال کشور دارد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت:آمادگی دفاعی ما در بالاترین سطح بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است و از این بابت جای هیچ نگرانی برای مردم نیست.
  • تعداد رکوردها : 89739