Index
88891رکورد در مدت زمان 2.792ثانیه
عبارت مورد جستجو :
Ieee بزرگترین انجمن حرفه ای جهان که در زمینۀ فعالیت های نوآورانه و تکنولوژیک با گرایش الکترونیک فعالیت می کند، نام «سورنا» ربات انسان نمای ایران را در ردیف چهار ربات برتر دنیا: Asimo از ژاپن، Reem-b از اسپانیا، Juastin از آلمان و Charli از آمریکا قرار داد.
تیم ملی کاراته ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ برنز، نایب قهرمان کومیته مردان جهان در رقابت های لیگ جهانی کاراته شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان مهرماه از بین ۴۳ محصول منتخب صنعتی و معدنی۲۷ محصول با رشد تولید مواجه شدند و ۱۶ محصول کاهش تولید داشتند.
رییس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهش های انجام شده توسط این پژوهشگاه، اثربخشی۴۰۰ میلیون دلاری در اقتصاد نفت را در پی داشته است.
۱۵ پروژه محرومیت زدایی بسیج روز یکشنبه با حضور فرماندهان بسیج و سپاه شیروان و همچنین مسئولان محلی در روستاهای این شهرستان افتتاح شد.
قائم مقام وزیر صنعت، از بومی سازی تکنولوژی تجهیزات پیشرفته مورد نیاز صنایع فولادی خبر داد و گفت: تحریم، مسیر توسعه صنایع داخلی را مسدود نکرده و با اتکای به توان داخلی، در حال رشد هستیم.
پهپاد جدید نیروی دریایی ارتش با استفاده از چهار روتور به صورت عمودی از روی عرشه بلند شده و با رسیدن به حداقل ارتفاع ایمن با استفاده از همین روتورها شروع به حرکت افقی نیز می کند.
فرمانده پایگاه دریایی راهبردی خرمشهر با اشاره به بومی سازی علمی ساخت ناوشکن گفت: ساخت انواع قایق های تندرو ضربتی تا ۶۵ پایی و ناوچه های توپ دار در خرمشهر در حال انجام است.
رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اعلام اینکه این دریاچه هم اکنون بیش از سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون مترمکعب آب دارد، افزود: حجم آب این دریاچه نسبت به زمان مشابه سال گذشته سه برابر شده است.
همزمان با سفر ریاست جمهور به آذربایجان شرقی، به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور وزیر نیرو، نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی آقکند در شهرستان میانه افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 88891