Index
89733رکورد در مدت زمان 3.213ثانیه
عبارت مورد جستجو :
متخصصان ایرانی موفق به تولید بذر هیبریدی با خواص ویژه شدند. این محصول دانش بنیان با عملکرد خود و افزایش مقاومت محصولات در برابر بیماری ها و آفات نگرانی های کشاورزان را رفع می کند.
نخستین الکتروموتور ضدانفجار جایگاه های CNG کشور در کارخانه ماشین های الکتریکی شهرستان جوین طراحی و ساخته شد.
پیکرهای مطهر ۱۹۲ شهید دوران دفاع مقدس از جمله شهید نسیم افغانی وارد کشور شد.
دانشمندان جوان اراکی در دانشگاه اراک به فناوری غنی سازی جلبک ها به شیوه کشت دوتریوم برای تشخیص طبی انواع سرطان ها دست یافتند.
مدیرعامل شرکت مپنا با بیان اینکه در ساخت نیروگاه، ایران در میان پنج کشور نخست جهان است گفت: ما تنوعی از ماشین ها، انواع توربین، ژنراتور و سیستم کنترل را می سازیم و هیچ تجهیز نیروگاهی نیست که امروز نیازمند به آن باشیم
اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور در مراسمی از طریق ویدیو کنفرانس و با حضور وزیر بهداشت و همچنین معاون علمی و فناوری رییس جمهوری راه اندازی شد.
خاخام ارشد یهودیان ایران: امنیت یهودیانی که در ایران زندگی می کنند بسیار عالی است و بر خلاف اروپا نیازی به حضور نیروهای امنیتی برای حفاظت از مدارس و عبادتگاه های یهودیان وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: دستاوردهای دستگاه قضایی استان باید با استفاده از ابزارهای نوین و به صورت هنرمندانه برای مردم تبیین شود.
عضو هیات علمی بخش تحقیقاتی فیزیولوژی مولکولی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و مجری پروژه گفت:با دستیابی محققان پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به پروتکل تکثیر و بلوغ پداژه ۲ رقم تجاری گلایول، زمینه بی نیازی کشور از واردات پداژه ​های این گیاه زینتی محبوب فراهم شد
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که برای نخستین بار در کشور ، نمونه برداری مغز استخوان بدون درد با بیهوشی و کمک سونوگرافی در این استان انجام شد.
  • تعداد رکوردها : 89733