Index
90042رکورد در مدت زمان 3.057ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یک شرکت دانش بنیان توانسته است تولید جنین دامی در شرایط آزمایشگاهی را با استفاده از کیت آی وی اف (IVF) بومی شده محقق کند، حال پس از یک شرکت آمریکایی، ایران به عنوان دومین تولیدکننده این نوع از کیت ها در جهان مطرح است.
دومین انتخابات نظام اسلامی در تاریخ 12/5/1358 برگزار شد. در این انتخابات از تعداد 20 میلیون و 857 هزار و 391 نفر واجدان شرایط، تعداد 10 میلیون و 784 هزار و 932 نفر در انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی شرکت کردند. درصد مشارکت در این انتخابات 71/51 بوده است.
نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ایران چهارمین کشور جهان از نظر رشد دسترسی به اینترنت است.
قطعه نخست اَبَر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران و آبرسانی به شهرستان های خمیر و سیرجان با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
نیروی هوافضای سپاه جدیدترین دستاورد خود را رونمایی کرد که طی آن، بجای پرتاب یک فروند موشک از زیر زمین، رگباری از موشک های بالستیک دوربرد را می تواند در کمترین فاصله ممکن از هم به سمت هدف شلیک کرد.
مدیرکل دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: طبق آمارهای موجود ایران در سالهای گذشته بین ۹۰ تا ۱۲۰ هزارتن موز تولید کرده که درصدد توسعه باغ های این محصول هستیم.
دانشگاه علوم پزشکی ایران با صعود بیش از ۱۰۰ پله ای در آخرین رتبه بندی موضوعی تایمز، در جایگاه ۵۰۰-۴۰۱ برترین دانشگاه های جهان در حوزه علوم پزشکی بالینی، پیش بالینی و بهداشت قرار گرفت.
رییس کل گمرک ایران گفت: ارزش کل تجارت خارجی کشور در هفت ماهه سال جاری به ۳۸ میلیارد و ۲۷۸ میلیون دلار رسید.
دانش آموزان ایرانی در المپیاد جهانی نجوم و اختر فیزیک موفق به کسب ۸ مدال شدند.
در جریان سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به استان گیلان از ۲۶ داروی جدید تولیدشده توسط این ستاد رونمایی شد.
  • تعداد رکوردها : 90042