Index
90189رکورد در مدت زمان 3.893ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سد کانی سیب مهمترین تامین کننده آب مورد نیاز برای احیای دریاچه ارومیه و یک گام بلند دیگر در راستای رفع دغدغه مردم منطقه است.
در روزهای اخیر بحث ساخت واکسن ایرانی از زبان مسئولان و دست اندرکاران ساخت واکسن بارها اعلام شده است. خوشبختانه سه شنبه (۹ دی) ثبت نام اولین افرادی که به فاز یک بالینی اولین واکسن ایرانی وارد شدند، شروع شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰۶ واحد بزرگ تولیدی از ابتدای امسال تاکنون در هم سنجی با پارسال بیش از ۱۰۰ درصد افزایش تولید داشته اند.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات بخش کشاورزی در ۹ ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۲ درصد افزایش پیدا کرده است.
فاز اول کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی کرونا امروز با تزریق بر روی یک بانوی ایرانی و معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با موفقیت آغاز شد.
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید روزانه ۳۰ میلیون عدد ماسک گفت: به زودی گامی جدید در راستای خودکفایی بیشتر برای تامین ملت بلون در شیوع پاندمی کرونا برداشته می شود.
کارگردان مستند «غیررسمی» گفت: به طور معمول جلسه های پنجشنبه های رهبر معظم انقلاب با فعالان حوزه های مختلف، رسانه ای نمی شد اما همیشه این اشتیاق از سمت افراد حاضر در جلسه بود که جلسه ها رسانه ای و عمومی تر شود.
در سی و هشتمین هفته از افتتاح طرح های ملی کشور 5 طرح ملی پتروشیمی وزارت نفت در استان های ایلام، همدان و آذربایجان غربی افتتاح شدند.
در سال جهش تولید، کشتی نفتکش غول پیکر "افراماکس" با ظرفیت ۱۱۳هزار تن و وزن ۲۲.۵هزار تن ساخت متخصصان ایرانی در شرکت صنایع دریایی صدرای بوشهر با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به آب اندازی شد.
همزمان با هفته حمل و نقل، ۸۹ پروژه ریلی به ارزش ۲۷۷ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 90189