Index
90189رکورد در مدت زمان 10.19ثانیه
عبارت مورد جستجو :
افتتاح اَبَرپروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران و اصفهان فردا با حضور رییس جمهوری به اعتقاد کارشناسان، جهش تولید، توسعه صنعت و گذر از کم آبی را در پی خواهد داشت و علاوه بر ایجاد تحول در این مناطق امید به احیای رودخانه زاینده رود را بیشتر خواهد کرد.
انقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره ی معاصر تجدید کرد؛ یعنی خداوند متعال به امام بزرگوار ما این توفیق را داد که خطّ مستمرّ بعثت نبوی را در این دوران، با ابتکار خود، با شجاعت خود، با اندیشه ی بلند خود، با فداکاری خود پُررنگ کند و نمایان کند.
به گفته مدیرعامل شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر دستگاه هوشمند جوجه کشی با دانش بومی و همت متخصصین ایرانی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و با ساخت این دستگاه کشورمان جزو ۱۰ کشور سازنده این دستگاه در دنیا قرار گرفته است.
رییس مرکز تحقیقات ویژه مواد فلزی جهاددانشگاهی تهران اعلام کرد: برای اولین بار کشورمان در خاورمیانه به فناوری سخت کاری تکه مرکزی سوزن ریلی دست یافت.
نخستین و بزرگ ترین شناور مقابله با آلودگی دریا و پروژه های بندری بوشهر با سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات کشور گفت: علیرغم شیوع ویروس کرونا ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور برتر جهان در بخش تولید فولاد است.
اولین دستگاه خودپرداز ملی رمزارزها، دستگاه بومی طراحی شده توسط دانشمندان ایرانی رونمایی شد.
محصولات پتروشیمی در سال 1400 به دو برابر آنچه تا امروز ظرفیت بهره برداری بوده است رسیده و از حدود 50 میلیون به 100میلیون تن خواهد رسید.
نمک طلا، یکی از اصلی ترین مواد اولیه ساخت کیت های تشخیص بیماری های صعب العلاج است که به همت محققان قمی برای اولین بار در کشور ساخته شده است.
یک شرکت دانش بنیان با توسعه فناوری ریزتراشه ها، علاوه بر تامین سنسورهای نوری صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، زمینه تحقیقات در حوزه محصولات و ذرات نانویی را در کشور مهیا کرد.
  • تعداد رکوردها : 90189