Index
90189رکورد در مدت زمان 8.804ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شرکت سرمایه گذاری تامین (تیپکو) از شرکت های تابعه شستا از ۱۶۸ محصول دارویی جدید رونمایی کرد که ۴۰ دارو برای اولین بار در کشور تولید می شود.
با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی، نخستین منظومه فضایی کشور با عنوان منظومه ماهواره سنجشی حاج قاسم سلیمانی و ماهواره فضایی اروم سَت در ارومیه رونمایی شد.
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع لاستیک از شرکت های تابعه شستا از کیسه هوا (ایربگ) که برای اولین بار در منطقه خاورمیانه تولید می شود، رونمایی کرد.
یک شرکت دانش بنیان مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر انحصار تولید تونر پرینتر را که پیش از این در اختیار کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، کره، فرانسه و چین بود، شکست و موفق به تولید این محصول راهبردی شد.
مدرنترین گلخانه هیدروپونیک غرب کشور در شهرستان نهاوند به بهره برداری رسید.
بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان، طی آیینی همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور با فرمان رییس جمهوری در یک ارتباط زنده تصویری (ویدئو کنفرانس) به بهره برداری رسید.
بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر امروز در ارتباط زنده تصویری با رئیس جمهور در بوشهر به بهره برداری رسید.
امروز جوانان ما در سایه پهنای باندی که به وجود آوردیم می توانند دارای شغل های مختلف و در مسیر اقتصاد دیجیتالی حرکت کنند. پهنای باند در این دولت 35 برابر شده است و تعداد افراد شاغل در فضای مجازی به 500 هزار نفر رسیده است
امروز جشن ۲۲ بهمن است، جشنی برای همه که مهمان و میزبان ندارد و برای همه ماست، مردم غیور ایران زمین را حتی ویروس منحوس کرونا هم از پای نینداخت و با تغییر در نوع حضور باز هم در صحنه درخشیدند و شکوه ایران را در گوش زمان فریاد زدند.
پیش از انقلاب 30 محصول دفاعی در کشور تولید می شد که امروز به برکت انقلاب و با تلاش دانشمندان داخلی این رقم به 800 محصول افزایش یافته است.
  • تعداد رکوردها : 90189