Index
89805رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عضو هیات علمی بخش تحقیقاتی فیزیولوژی مولکولی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و مجری پروژه گفت:با دستیابی محققان پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به پروتکل تکثیر و بلوغ پداژه ۲ رقم تجاری گلایول، زمینه بی نیازی کشور از واردات پداژه ​های این گیاه زینتی محبوب فراهم شد
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که برای نخستین بار در کشور ، نمونه برداری مغز استخوان بدون درد با بیهوشی و کمک سونوگرافی در این استان انجام شد.
با موافقت «حاج قاسم سلیمانی» آتشی که سال ها زیر خاکستر بود، در سینه رزمندگان افغانستانی دوباره برافروخته شد و مدتی بعد، پیشنهاد تاسیس یک یگان مستقل از داوطلبان افغانستانی جهت حضور در جنگ سوریه، از سوی «علیرضا توسلی» مطرح گردید.
دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برای نخستین بار در کشور موفق به طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی شدند.
یک شرکت دانش بنیان با کشت بافت محصولاتی را به تولید رسانده که توانسته به کشورهای خارجی هم صادرات داشنه باشد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر توانستند پارچه کیسه هوا را داخلی سازی کنند و نیاز شرکتها را مرتفع سازند.
رئیس کل بانک مرکزی از مثبت شدن رشد اقتصاد بدون نفت کشور در سال گذشته خبر داد.
معاون پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستیابی به مقیاس ۵.۳ پتافلاپس و قرار گرفتن در میان ۱۰۰ ابررایانه قوی دنیا را از جمله اهداف بلندمدت ساخت سوپرکامپیوتر «سیمرغ» عنوان کرد.
معاون صنایع دستی وزیر میراث فرهنگی با اشاره به اینکه ایران سومین تولیدکننده صنایع دستی در جهان شده است، گفت: کارگاه های تولید صنایع دستی در کشور افزایش یافت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی: به همه شما عزیزان، کاپیتان و کارکنان کشتی خدا قوت می گویم. کار بزرگی کردید. حرکت شما حرکتی جهادی بود. کشور را سرافراز کردید.
  • تعداد رکوردها : 89805