Index
88934رکورد در مدت زمان 2.418ثانیه
عبارت مورد جستجو :
انجمن تاریخ پژوهان در سال 1382 با هدف توجه بیشتر اساتید و محققان به مباحث تاریخی به ویژه تاریخ اسلام، تاریخ اهلبیت (ع)، تاریخ تشیع و تاریخ تمدن اسلامی در قم تاسیس شد. این مرکز تا کنون علاوه بر تحقیق، پژوهش، تالیف، انتشار کتب و مقالات و مجلۀ تخصصی، همایش های علمی مختلفی در سطح ملی و استانی برگزار کرده است.
۴۱ مرکز جامع سلامت، مرکز بهداشت و پایگاه سلامت و پنج مدرسه ساخته شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان با حضور رئیس این ستاد و مسئولان محلی افتتاح شد و ۶۰ هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل زیرپوشش قرار گرفتند.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و بهره برداری سه مدرسه با مشارکت بنیاد علوی خبر داد.
با حضور معاون اول رئیس جمهوری کشورمان و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بزرگترین بیمارستان بین المللی کشور در ارومیه به بهره برداری رسید.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پارامترهای قدرت جمهوری اسلامی ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در ۲۳ سال گذشته ۷۰۰ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد بخاطر اشتغال آفرینی و توانمند شدن از پوشش حمایتی کمیته امداد خارج شدند.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: به ثمر نشستن تلاش های جهادی شهید طهرانی مقدم باعث شد ایران به قدرت اول موشکی منطقه بدل شود.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاورد بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی تحقیر و شکستن هیبت پوشالی آمریکا بود به طوری که بسیاری از تحلیل گران دنیا بزرگترین شکست کارتر را پیروزی انقلاب اسلامی می دانستند.
ایران ششمین کشور جهان در تولید مرغ گوشتی است. 19 هزار واحد پرورش مرغ اعم از نیمچه گوشتی، مرغ گوشتی، جوجه کشی و کشتارگاه در کشور وجود دارد که یک میلیون و هفتصد هزار تن گوشت مرغ تولید می کنند و علاوه بر تامین نیاز داخلی، توانایی تامین گوشت بخشی از کشورهای منطقۀ خاورمیانه را دارند.
همزمان با سفر رئیس جمهوری به یزد پنج پروژه صنعت برق با ۸۵۰ میلیارد ریال هزینه در اجرای طرح پویش« الف. ب .ایران» امروز یکشنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو همزمان در ابرکوه، اردکان و اشکذر به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 88934