Index
88934رکورد در مدت زمان 2.511ثانیه
عبارت مورد جستجو :
محققان کشور موفق به طراحی و ساخت موتور هواپیما شدند که مناسب هواپیماهای دو تا چهار نفره و پهپادها است.
«مسیح در شب قدر» شامل گزارشی از حضور رهبر معظم انقلاب در منازل خانواده های شهدای مسیحی، به زبان های انگلیسی و عربی ترجمه و در مناطق مختلف شامل بحرین، کویت، عراق، انگلیس و لبنان توزیع شده است.
با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ناوشکن البرز و زیردریایی غدیر۹۴۵ با تغییرات اساسی به نیروی دریایی ارتش ملحق شد.
با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی مراسم رونمایی و الحاق سه فروند هواپیمای فوق سبک اطلاعاتی و آموزشی چکاوک به هوادریای نداجا در بندرعباس برگزار شد.
عملیات ساخت فاز 1 پالایشگاه مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 1376 آغاز شد و در سال 1383 به بهره برداری رسید. در این فاز 28 و 3 دهم میلیون متر مکعب گاز استخراج و پس از جداسازی از آب همراه، گاز و میعانات گازی با خط لولۀ زیردریایی به خشکی منتقل می شود.
شرکت فولاد درخشان اراک از تولید ۲۲۵ دستگاه واگن باری طی امسال در این واحد صنعتی خبر داد.
درخشش کودکان و نوجوانان ایرانی عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در بیست و ششمین مسابقه بین المللی نقاشی انجمن «هیکاری» مسابقه نقاشی ژاپن و رونمایی از ۲۲ عنوان کتاب به خط بریل از اخبار امروز این نهاد است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از احداث پل معلق شهرستان پلدختر خبر داد.
چهار طرح درمانی در مناطق روستایی شهرستان سیرجان، روز دوشبه با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسید.
مجموعه ای از شرکت های دانش بنیان اقدام به طراحی و ساخت سیستم رانش به عنوان قلب محرک واگن مترو کردند.
  • تعداد رکوردها : 88934