Index
89737رکورد در مدت زمان 2.371ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی رسانه های ونزوئلا نفتکش ایرانی «فورچون» با اسکورت نیروی دریایی ونزوئلا در حال عزیمت به سواحل این کشور است و ساعاتی دیگر در بندر پهلو خواهد گرفت.
موسی حقانی، رئیس پژوهشکده مطالعات تاریخ معاصر ایران گفت: با وقوع انقلاب اسلامی معادله «از نیل تا فرات» صهیونیست ها کاملا به هم خورد و به قول خودشان زلزله ای در منطقه رخ داد که ابعاد آن فلسطین و رژیم نامشروع اسرائیل را هم در بر گرفت.
طلوع انقلاب اسلامی در ایران، فصل جدیدی در مبارزه ی برای فلسطین گشود و مجب پدید آمدن «جبهه ی مقاومت» در کلّ منطقه شد و امید به حلّ مسئله را در دلها شکفت.
رئیس جمهور در مراسم افتتاح چندین طرح ملی در استان های سیستان و بلوچستان و بوشهر تاکید کرد که ویروس آمریکایی تحریم و ویروس کرونا، نمی توانند ملت بزرگ ایران را به زانو در آورند و افتتاح این طرحها، بیانگر ناکامی آنها است.
بهره برداری از سه طرح ملی سازه کنترلی بین چاه نیمه ۱ و ۳، احداث خروجی مستقل چاه نیمه شماره ۴ و طرح جامع ساماندهی و لایروبی رودخانه سیستان در حوزه پروژه های وزارت نیرو
وزیر نفت گفت: در تولید گاز در پارس جنوبی از قطر جلوتر هستیم و تولید روزانه ما از قطر جلوتر است.
رئیس جمهور با بیان اینکه بر اصل تغییرناپذیر «قدس پایتخت فلسطین» تاکید می کنم، گفت: استکبار جهانی با تحریم و جنگ اقتصادی قصد دلسرد کردن ما و ایجاد مانع در راه تحقق آرمان های الهی دارد.
رئیس قوه قضائیه گفت: آرمان دفاع از مظلومیت فلسطین، آرمانی جهانی است و البته که به دلیل وجود قبله اول مسلمین در قدس شریف، برای مسلمان از اهمیت بالاتری برخوردار است.
نخستین رصدخانه ایران با گنبدی به قطر هشت متر و مرکز علم نجوم استان مرکزی روز پنجشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی استان در تفرش بهره برداری شد.
خط تولید تلویزیون ایرانی با حضور سرپرست وزارت صمت به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 89737