Index
88934رکورد در مدت زمان 2.418ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فرمانده پایگاه دریایی راهبردی خرمشهر با اشاره به بومی سازی علمی ساخت ناوشکن گفت: ساخت انواع قایق های تندرو ضربتی تا ۶۵ پایی و ناوچه های توپ دار در خرمشهر در حال انجام است.
رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اعلام اینکه این دریاچه هم اکنون بیش از سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون مترمکعب آب دارد، افزود: حجم آب این دریاچه نسبت به زمان مشابه سال گذشته سه برابر شده است.
همزمان با سفر ریاست جمهور به آذربایجان شرقی، به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور وزیر نیرو، نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی آقکند در شهرستان میانه افتتاح شد.
محققان دانشگاه علم و صنعت توانستند فیلتری با فناوری نانو طراحی کنند که در تصفیه پساب های صنعتی حاوی آلودگی روغن به کار می رود.
افزایش مسیر ریلی از 11 هزار کیلومتر به 14 هزار کیلومتر حرکت بسیار خوبی در کشور است و بسیارخوشحالم که چندین استان در کشور طی این سال ها به راه آهن سراسری وصل شده اند.
یک شرکت ایرانی با تلاش متخصصان بومی و بهره گیری از فناوری روز دنیا موفق به تولید سیستم تصویربرداری اسپکت قلبی، سیستم تصویربرداری اسپکت حیوانی، سیستم دوربین گاما دستی، گاما پروب، تست تنفسی اوره و سیستم تصویربرداری پت حیوانی است.
۲ دستاورد نیروی دریایی ارتش شامل پهپاد دریاپایه پلیکان و پروژه سورن رونمایی شد.
۲۶ نیروگاه خورشیدی به ظرفیت تولید ۹۳۶ کیلووات برق روز چهارشنبه طی مراسمی در بخش شاندیز شهرستان بینالود به صورت همزمان در تعدادی از موقوفات و بقاع متبرکه خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: براساس نتایج رتبه بندی موضوعی سال ۲۰۲۰ پایگاه رتبه بندی جهانی تایمز، دانشگاه های ایران در ۱۰ حوزه از جمله پزشکی، علوم کامپیوتری، مهندسی و فناوری در بین دانشگاه های برتر جهان حضور چشمگیری دارند.
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران در حوزه پژوهشی در بین ۱۶ کشور اول دنیا قرار دارد و در سطح منطقه نیز با پیشی گرفتن از ترکیه و مصر، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
  • تعداد رکوردها : 88934