Index
90040رکورد در مدت زمان 26.11ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری، 150 مدرسه جدید درمناطق کم برخوردار کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی امروز افتتاح شد و تعداد مدارس ساخته شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام درمناطق محروم کشور، به 1400 رسید.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ظرفیت تولید زنجیره فولاد کشور از ۱۲۳ میلیون تن در سال ۹۲ به ۲۳۰ میلیون تن درحال حاضر رسیده است.
جانشین فرمانده کل ارتش: بعد از انقلاب در موضوع تجهیزات دفاعی بانیرو های خودباور و خدامحور به خودکفایی رسیدیم و امروز هر تهدیدی را پاسخ می دهیم.
تا پیش از این دانش تولید پروپیلن از متانول در اختیار ۲ کشور دنیا بود که به دلیل تحریم آن را در اختیار ما نمی گذاشتند؛ اکنون ایران سومین کشور است که به این دانش فنی دسترسی پیدا کرده است.
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران عنوان فرمودند: گذشت زمان نتوانسته و هرگز نخواهد توانست یاد ارجمند شهیدان عزیز را از خاطر ملت ایران بزداید.
تیم ملی دانش آموزی المپیاد کامپیوتر ایران در سی و دومین المپیاد جهانی کامپیوتر 2020 سنگاپور با کسب 3 مدال طلا و یک نقره، رتبه چهارم جهان را به دست آورد.
فقط خدا می داند، اگر قدرت «بازدارندگی» و قدرت «اقدام پیش دستانه» ارتش اسلام در منطقه نبود، چه فاجعه ای در ایران و غرب آسیا و حتی در جهان به واسطه شکل گیری دولت داعش رخ می داد.
اینکه همه ی دنیای قدرتمند آن روز، بریزند سر یک کشور، برای اینکه نظام او را ساقط کنند، برای اینکه بتوانند بر او مسلّط بشوند... آخرش هم هیچ غلطی نتوانند بکنند، پیروزی از این بالاتر؟ این پیروزی نیست؟ ملّت ایران پیروزی درخشانی به دست آورد.
هشت میلیون و یکصد هزار نفر از جمعیت روستایی کشورمان درحالی به آب سالم و پایدار دسترسی دارند که هنوز بخش های زیادی از جمعیت روستایی جهان در آرزوی دسترسی به آب به سرمی برند.
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: امروز هوانیروز به جایگاهی رسیده که نه تنها برای تولید قطعات به کشوری نیاز ندارد، بلکه می توانیم به کشورهای دوست هم کمک کنیم.
  • تعداد رکوردها : 90040