Index
89959رکورد در مدت زمان 6.427ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در ابتدای انقلاب 26 میلیون تن محصولات کشاورزی داشتیم که این مقدار به 126 میلیون تن در حال حاضر رسیده که نقش کشاورزان پیشرو در این پیشرفت بی بدیل است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: بند رسوبگیر روستای کوهزین با اعتبارات صندوق توسعه ملی به بهره برداری رسید.
استاندار گلستان از بهره برداری از نخستین پروژه پایلوت پرورش متراکم میگوی کشور به صورت گلخانه ای در شهرستان ترکمن خبر داد.
مردم ولایتمدار ایران اسلامی با برپایی مجالس عزاداری و نوحه خوانی در سوگ امام حسین(ع) و شهدای دشت کربلا اشک ماتم ریختند.
در روز تاسوعای حسینی، سراسر ایران اسلامی سیاهپوش و عزادار است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز ۱۶۴ پروژه بهداشتی و درمانی را با یاد ۱۶۴ شهید مدافع سلامت در هفته دولت افتتاح کرد.
یکی هم قدرت دیپلماسی است این که ما قادریم در سازمان ملل رو به روی آمریکا بایستیم و مقابله کنیم و موفقیت بدست آوریم.
سه طرح ملی در حوزه صنعت و معدن در استان های یزد، فارس و کردستان با حضور رییس جمهوری و در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد.
رییس سازمان شیلات ایران گفت: تولیدات شیلاتی کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ برابر رشد یافته است که روند شتابنده ای را در حوزه آبزی پروری نشان می دهد.
مدیرعامل شرکت نفت وگاز اروندان گفت: تحریمْ تأمین بسیاری از قطعات را با مشکل روبه رو ساخته بود که با تکیه بر توان متخصصین داخلی توانستیم بسیاری از این قطعات را در داخل تولید کنیم.
  • تعداد رکوردها : 89959