Index
89436رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس منطقه حفاظت شده کویر مرکزی ایران گفت: آب تالاب «بندعلی خان» بعد از ۸ سال به دریاچه نمک سرازیر شده و با ادامه روند بارش ها پیش بینی می شود، بیش از ۶۰ درصد دریاچه نم آبگیری شود.
انقلابی سرشناس بحرین با بیان اینکه مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند، گفت: حضور مردم ایران در میادین مختلف علاوه بر اینکه روحیه مردم سایر کشورهای منطقه را تقویت می کند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در آنها می شود.
مدیر کل حوزه ریاست سازمان فضایی و دبیر شورای عالی فضایی ایران گفت: ۹۲ کشور در حوزه فناوری و خدمات فضا پایه ورود کرده و عضو باشگاه فضایی جهان هستند که از این تعداد ۵۸ کشور قادر به طراحی و ساخت ماهواره اند و از این میان ۱۰ کشور توانایی پرتاب ماهواره دارند که ایران جزو آنهاست.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور با بیان اینکه احیای واحدهای راکد یک اولویت است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی راکد در سطح کشور احیا شده اند.
سومین سکوی برداشت گاز طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه ۱۴.۲ میلیون متر مکعب گاز غنی در خلیج فارس نصب شد.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی از شکسته شدن رکورد ذخایر کالاهای استراتژیک خبر داد و گفت: تابه حال این میزان ذخایر استراتژیک کالای اساسی نداشته ایم و از این نظر در شرایط بسیار مطلوبی قرار داریم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با اشاره به همکاری مشترک ستاد توسعه زیست فناوری و اداره کل آزمایشگاه های سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت از تلاش ایران برای ساخت کیت تشخیص ویروس کرونا خبر داد.
جایزۀ جشنوارۀ بین المللی فیلمهای مستند محیط زیستی جهان IUTYT در سال 2007 به فیلم مستند «یک شب سیاه» کاری از گروه مستند شبکۀ چهار سیمای ایران اهدا شد. این فیلم هم چنین جایزۀ تندیس زیتون طلایی برای بهترین فیلم و جایزۀ ویژۀ بهترین سناریوی دراماتیک مستند را در معتبرترین فستیوال بین المللی فیلمهای تلویزیونی جهان کسب کرد.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بیش از ۸۰ درصد تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در داخل کشور تولید شده و در این زمینه رو به خودکفایی هستیم.
معاون عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: شمار چاه های نفت و گاز حفر شده با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور در سال جاری به یکصد حلقه چاه رسید.
  • تعداد رکوردها : 89436