Index
89436رکورد در مدت زمان 2.324ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر نیرو گفت: در دوران دولت تدبیر و امید ۶۵ تصفیه خانه در کشور ساخته شده، یعنی هر پنج هفته یک تصفیه خانه در کشور ایجاد شده است.
یک کارشناس آرژانتینی گفت: انقلاب در ۴۱ سال پیروزی خود در مسیر پیشرفت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، معنوی و تکنولوژیک قرار دارد.
وزیر کشور میزان مشارکت مردم در انتخابات را ۲۴۵۱۲۴۰۴ نفر یعنی ۴۲/۵۷ درصد اعلام کرد.
همیشه گفته اند که دین با انتخابات و با آزادی و با دموکراسی و با این چیزها مخالف است؛ حالا [چطور] ببینند که دین مظهر کامل یک مردم سالاری همه جانبه است که بعضی از خارجی ها هم اعتراف کردند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به خودکفایی در صنعت حمل و نقل ریلی اعلام کرد: در ۲ سال اخیر موفق شدیم قطعه هندریل ۸۲۲ پله برقی را توسط متخصصان داخلی بومی سازی کنیم به همین خاطر خرابی پله برقی ها در ایستگاه های خطوط مترو کاهش یافته است.
نشست بین المللی مبارزه با مواد مخدر با حضور رؤسا و مقامات ارشد پلیس ۵۷ کشور جهان و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کشورمان در رم برگزار شد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مواد اولیه دارویی شدند که به واسطه این مواد، دارو و کیتهای تشخیص سرطان از جمله سرطان پروستات به تولید می رسند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: با توجه به توانمندی امروز کشور و ظرفیت هایی که در کشور داریم مطمئن هستیم افق روشنی پیشِ روی کشور است و ما می توانیم بحران های ناشی از تحریم را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز پزشکی هسته ای خاورمیانه در تاریخ 30/6/1392 در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد به بهره برداری رسید. این بیمارستان از بهترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تشخیص و درمان سرطان برخوردار بوده و دارای هفت اتاق عمل فوق پیشرفته، 500 تخت بستری، تشخیص و رادیوتراپی هسته ای و سیستم هوشمند است.
مردم باحضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان وحدت ملی خودرا به نمایش گذاشتند.
  • تعداد رکوردها : 89436