Index
88891رکورد در مدت زمان 2.277ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیأت همراه و جمعی از مسئولان دانشگاهی مرکز جوار دانشگاهی (مهارت افزایی ) دانشگاه شهید باهنر کرمان افتتاح شد.
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس بررسی های صورت گرفته ،سن امید به زندگی در این استان به ۸۰ سال رسیده است.
درمانگاه تخصصی دندانپزشکی با تعرفه خیریه در کلینیک فوق تخصصی هرمز واقع در مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیام اعظم (ص) بندرعباس راه اندازی شد.
آبگون و آبگینه اولین گوساله های حاصل از انجماد شیشه ای در ایران بودند که در تاریخ 17/11/1389 در محل پژوهشکدۀ زیست فناوری رویان جهاد دانشگاهی (مزرعۀ تحقیقاتی اصفهان) با عمل سزارین به دنیا آمدند. آبگون و آبگینه ماده و به ترتیب در هنگام تولد 48 و 51 کیلوگرم وزن داشتند. هدف از تولید این گوساله ها افزایش شیردهی دام های کشور بود.
مدیرعامل شرکت ساتکاب از توان صددرصدی برای ساخت همه بخش های نیروگاه گازی و صادرات آن به دیگر کشور ها خبر داد.
سربازان گمنام امام زمان (عج)، با اقدامات اطلاعاتی اعضای اصلی یک شبکه ضد انقلاب را شناسایی و بازداشت کردند.
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۳۰۰۰۰ خانوار عشایری کشور به انرژی خورشیدی مجهز شده است.
محققان کشور موفق به طراحی و ساخت موتور هواپیما شدند که مناسب هواپیماهای دو تا چهار نفره و پهپادها است.
«مسیح در شب قدر» شامل گزارشی از حضور رهبر معظم انقلاب در منازل خانواده های شهدای مسیحی، به زبان های انگلیسی و عربی ترجمه و در مناطق مختلف شامل بحرین، کویت، عراق، انگلیس و لبنان توزیع شده است.
با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ناوشکن البرز و زیردریایی غدیر۹۴۵ با تغییرات اساسی به نیروی دریایی ارتش ملحق شد.
  • تعداد رکوردها : 88891