Index
89733رکورد در مدت زمان 2.542ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بزرگترین مرکز داده غرب و شمال غرب کشور امروز به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس مجلس و وزیر ارتباطات در تبریز افتتاح شد.
کشورمان با تولید سالانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن شیشه، جام وبلور، یکی از پنج کشور برتر دنیا در این صنعت است.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام از رشد سه برابری نشریات علمی ایران در معتبرترین پایگاه اطلاعات علمی دنیا آی.اس.آی (کلاریویت آنالیتیکس) خبر داد.
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین با اشاره به گزارش دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل با اشاره به آمار و مستندات کشفیات موادمخدر تصرح کرد: ایران، پرچمدار مبارزه با موادمخدر در جهان است.
معاون امور اقتصادی استانداری کردستان با اشاره به اینکه کردستان از ظرفیت خوبی در زمینه تولید گوشت مرغ برخوردار است، گفت: هر ساله ۷۰۰ هزار تن مرغ و تخم مرغ در استان تولید شده است.
کارشناس مذهبی، انقلاب اسلامی را بین الطلوعین ظهور دانست و گفت: ولایت فقیه دوران تمرین پذیرش ولایت معصوم است، کسی که عاشق امام زمان (عج) است نمی تواند بگوید نائب ایشان را دوست ندارد.
رئیس قوه قضائیه گفت: این امکان وجود دارد که پرونده ها در دادگستری ها بِروز شود و اگر کرونا نبود اعلام می کردم که امروز پرونده معوق در دادگستری نداریم.
از دو دستاورد علمی کشاورزی، تولید شکر چند مرتبه شیرین تر و بذور هیبرید کشاورزی امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
چند دستاورد دفاعی جدید نیروی زمینی سپاه از جمله نفربر آبی-خاکی مکران و تیربار بهینه سازی شده ثعبان صبح امروز(شنبه) رونمایی شد.
هر کدام ما در هر جایی که هستیم. این یکی از جنبه های مردمی بودن است. یک جنبه ی دیگر این است که ما کاری کنیم که دسترسی مردم به قوّه ی قضائیّه آسان بشود.
  • تعداد رکوردها : 89733