Index
88891رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مادامی که حرف ما، حرف استقلال است، استکبار در برابر ما ایستاده، گفت: این نبرد تا جایی که آن ها بپذیرند در برابر حق باید دست هایشان را بالا ببرند، ادامه دارد.
یک اندیشکده آمریکایی در تحلیلی درباره ناآرامی های پراکنده در ایران با اشاره به توانمندی های تهران در مدیریت این حوادث نوشت: نظام جمهوری اسلامی ایران از هر زمان دیگر مستحکم تر شده است.
مهندسی جهاد سازندگی در عملیات «کربلای 6» 205 کیلومتر جاده عملیاتی، ارتباطی و تدارکاتی، 2 محور، 2/9 کیلومتر خاکریز، 30 دهنه پل بتونی، آرمیکو، 2 قرارگاه تاکتیکی، 3 سایت موشکی، 2 بیمارستان مجهز صحرایی، 64 سنگر خودروهای سبک و سنگین، 55 مورد سنگر مهمات و توپخانه، 26 سنگر اجتماعی، دهها سنگر انفرادی و... احداث کرد.
درمانگاه فرهنگیان شهرستان قرچک روز چهارشنبه با حضور معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد.
مردم انقلابی با راهپیمایی در شهر های مختلف و اعلام انزجار از آشوبگران، صف خود را جدا کردند.
دستگاه سانتریفیوژ دور بالا، دستگاهی است که برای جدا کردن عناصر از مایعات به کار می رود و یک شرکت دانش بنیان، این محصول را با یک ششم قیمت مشابه خارجی تولید کرده است.
ظرفیّت های کشور بی نهایت است، فراوان است، از بخشی از آنها استفاده شده و بحمدالله اثربخشی داشته، از بسیاری هم استفاده نشده؛ اگر بتوانیم از آن ظرفیّت ها استفاده کنیم اقتصاد مصون می شود.
وزیر نیرو گفت: از سال ۹۲ تاکنون ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار نفر در روستاهای کشور از آب سالم بهره مند شدند.
تجزیه و تحلیل آمار و ارقام نظام رتبه بندی ساینگو نه تنها حکایت از صدرنشینی ایران در علم هوش مصنوعی منطقه دارد، بلکه نشان می دهد دانشمندان ایرانی در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال گذشته آن پیشرفت کرده اند.
مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به قرارداد تولید 150 دستگاه کامیون بین ایران خودرو دیزل و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: در تولید این کامیون ها تا 85 درصد به خودکفایی رسیده ایم.
  • تعداد رکوردها : 88891