Index
89959رکورد در مدت زمان 27.70ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مجری طرح تاسیسات انتقال نفت غرب کارون: با تکیه بر توان پیمانکاران ایرانی، زنجیره انتقال نفت خام میادین غرب کارون، به بهره برداری رسید.
یک شرکت دانش بنیان با تولید داخلی داروی بیماری سرطان مثانه توانست کشور را از واردات نمونه گران قیمت خارجی این دارو بی نیاز کند.
معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان اینکه تولید سالانه گاز طبیعی کشور ۲۵۰ میلیارد مترمکعب است، از بهره مندی ۹۵ درصدی مردم ایران از گاز تا پایان امسال خبر داد.
۵٨ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در آذربایجان غربی با هزینه کرد بیش از یک هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال امروز، پنجشنبه با حضور "محمد اسلامی" وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
با دستور رییس جمهوری توسط مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خط تولید موتور توربوجت ملی اوج در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع افتتاح شد.
طبق گزارش موسسه آمریکایی GFP در حوزه قدرت نظامی، ایران نسبت به رژیم صهیونیستی و کشورهایی همچون پاکستان و عربستان هم بالاتر بوده و هم دست برتر را دارد.
رییس جمهوری گفت: صنعت دفاعی ایران در ۶ سال گذشته از جایگاه بیست و سوم به جایگاه چهاردهم جهانی رسیده است
مدیرعامل شرکت صدرا گفت: با وارد مدار شدن سکوهای ۱۳A و ۱۳C پارس جنوبی به دست متخصصان کشورمان برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی روزانه ۲۸ میلیون متر مکعب گاز شیرین افزایش یافت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در موشک های کروز امروز با ساخت موشکی با نام ابومهدی به برد بالای 1000 کیلومتر دست یافته ایم
مراسم رونمایی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی با حضور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد.
  • تعداد رکوردها : 89959