Index
90189رکورد در مدت زمان 15.79ثانیه
عبارت مورد جستجو :
برای اولین بار، روتور ژنراتور ۱۸۵ مگاوات در مجتمع صنعتی اسفراین تولید و بومی سازی شد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از بیمه تامین اجتماعی رایگان یک و نیم میلیون روستائی خبر داد.
صبح دیروز با حضور رئیس جمهور از دو ایستگاه مترو در خط ۶ و ۷ مترو بهره برداری شد.
انواع کیت های تشخیص طبی سرطان و عفونت از نوع «الایزا» توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی تولید شد.
رهبر انقلاب اسلامی: امروز بحمدالله پرستاران در چشم مردم ما از همیشه عزیزتر و شرافتمند ترند؛ و این لطف خدا و نعمت خدا است. امیدواریم که همواره به همین شکل باشد و افزایش پیدا کند. پرستار فرشته ی رحمت بیمار است؛ این یک تعبیر واقعی است.
شهادت سلیمانی یک حادثه ی تاریخی است، یک حادثه ی معمولی نیست که از یاد تاریخ برود؛ این در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه ی روشن. و شهید، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ثبت جهانی هنر نگارگری (مینیاتور) خبر داد.
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان هرمزگان، از خط انتقال نفت گوره به جاسک به عنوان بزرگترین خط انتقال نفت خاورمیانه بازدید کرد و جزئیاتی از مشارکت بنیاد مستضعفان در احداث این خط انتقال را تشریح کرد.
در نشستی از راه دور، با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نخستین دستگاه لاپارسکوپی (جراحی غیر تهاجمی) تولید شده در یکی از شرکت های دانش بنیان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رونمایی شد و تولید انبوه این دستگاه مورد حمایت وزیر بهداشت قرار گرفت.
نبوغ و توانمندی داروسازان داخلی بار دیگر شکوفا شد و ایران توانست پس از کشورهای آمریکا، چین و هندوستان عنوان چهارمین تولیدکننده داروی رمدسیویر را به خود اختصاص دهد.
  • تعداد رکوردها : 90189