Index
90189رکورد در مدت زمان 20.05ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: به حمدالله با کوشش و تلاش محققان، پژوهشگران و فناوران کشور ، هم اکنون رتبه پنجم پژوهش های کلیدی و همچنین رتبه دوم در رشد تولیدات علمی را در میان کشورهای جهان کسب کرده ایم.
افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز رقم خورد و 28 محقق این دانشگاه در لیست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.
مدیرعامل گروه تولید مپنا ژنراتور جدید تولید شده را کاملاً بومی و محصولی درجه یک درمقیاس جهانی عنوان کرد.
مرکز جامع ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الأعظم(عج) با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
۱۴ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال در سه استان فردا با حضور وزیر نیرو و در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: ۷۴ دانشگاه و موسسه تحقیقاتی ایران در میان یک درصد دانشگاه های برتر جهان که دارای بیشترین میزان اثرگذاری هستند، قرار گرفتند.
سرلشکر باقری نشان «درجه یک نصر» را به خانواده شهید فخری زاده اعطا کرد.
رشد اقتصادی بدون نفت در شش ماه اول سال جاری ، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۱.۴+ درصد و رشد اقتصادی بانفت در شش ماه اول سال، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۱.۳+ درصد می باشد.
بهره گیری از فناوری نمک زدایی از منابع آبی در برخی شهرهای استان مرکزی دستاورد مهم سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در روز شنبه به اراک بود.
ساخت ابرآلیاژهای پیشرفته نیاز حیاتی صنایعی مانند نیروگاه و پالایشگاه ها به شمار می رود. محصولی وارداتی برای صنایع کشور که حالا یک شرکت داخلی به فناوری ساخت آنها دست یافته است.
  • تعداد رکوردها : 90189