Index
90107رکورد در مدت زمان 2.830ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات گازرسانی به ۱۲۲ روستای این شهرستان با ۸۰ میلیارد تومان اعتبار انجام شده و ساکنان این روستاها اکنون از نعمت گاز خانگی برخوردار هستند.
وزیر نیرو با بیان اینکه تاکنون ۱۱۹ پروژه آب و برق در قالب پویش #هرهفته الف_ب_ ایران به ثمر رسیده است، گفت: این طرح ها با سرمایه گذاری بیش از ۲۸ هزار میلیارد تومان در شرایط تحریم های اقتصادی انجام شده است.
صرفه جویی ارزی به میزان یک میلیارد دلار در سال با تولید ۲۲ داروی زیستی، کسب رتبه اول تولید محصولات زیست فناوری و واکسن در غرب آسیا، حضور ایران در میان ۵ کشور اول تولید کننده محصولات زیست فناوری در آسیا از جمله دستاوردهای این ستاد به شمار می رود.
مبنای اقتدار در جمهوری اسلامی یک مبنای عقلانی و بر اساس محاسبات صحیح و منطقی درخصوص اندازه ی قدرت دفاعی، چگونگی تقسیم کار بین نیروهای مسلح و تعیین انواع ابزارهای دفاعی است.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امروز(شنبه) نخستین دستگاه اکسیژن ساز پرتابل (سیار) بیمارستانی تولید داخل را رونمایی کرد.
سخنگوی گمرک گفت: با عبور از شرایط اولیه شیوع ویروس کرونا، کارنامه تجارت خارجی ایران در شهریورماه امسال به حدود ۱۱ میلیون تن کالا به ارزش پنج میلیارد و ۷۶۷ میلیون دلار رسید که در بخش صادرات نسبت به مردادماه به لحاظ ارزشی بیش از ۲۴ درصد رشد داشته است.
نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در استان گلستان راه اندازی شد.
استاندار اردبیل گفت: نخستین خط تولید موتور دیزل کشور در شهرک صنعتی شهرستان مشگین شهر راه اندازی شد.
انتقال سکوهای نفتی و گازی به آب یکی از پیچیده ترین مراحل از زمان ساخت سکو تا پایان بهره برداری است. پیچیدگی این مرحله به حدی است که در دنیا فقط چند کشور توسعه یافته می توانند این مرحله را اجرا کنند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر در دنیا ۲۰ کشور ساخت رادار وجود دارد، حتماً ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور اول است.
  • تعداد رکوردها : 90107