Index
90166رکورد در مدت زمان 7.053ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: در سال های اخیر ۲ هزار و ۵۰۰ قلم کالای پرمصرف شرکت مناطق نفتخیز جنوبی توسط شرکت های دانش بنیان بومی سازی شد.
برای اولین بار به همت و تلاش صنعتگران ایرانی فعالیت پله برقی ایرانی در ناوگان مترو تهران آغاز شد.
در این گزارش برای نخستین بار به معرفی چهار داروی گیاهی موثر در درمان کرونا می پردازیم که به تازگی مجوز تولید گرفته اند.
برای نخستین بار در استان بوشهر پروژه پایلوت هوشمندسازی مزرعه پرورش میگو در سایت رودحله اجرایی شد.
یک شرکت دانش بنیان توانسته است تولید جنین دامی در شرایط آزمایشگاهی را با استفاده از کیت آی وی اف (IVF) بومی شده محقق کند، حال پس از یک شرکت آمریکایی، ایران به عنوان دومین تولیدکننده این نوع از کیت ها در جهان مطرح است.
دومین انتخابات نظام اسلامی در تاریخ 12/5/1358 برگزار شد. در این انتخابات از تعداد 20 میلیون و 857 هزار و 391 نفر واجدان شرایط، تعداد 10 میلیون و 784 هزار و 932 نفر در انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی شرکت کردند. درصد مشارکت در این انتخابات 71/51 بوده است.
نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ایران چهارمین کشور جهان از نظر رشد دسترسی به اینترنت است.
قطعه نخست اَبَر پروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران و آبرسانی به شهرستان های خمیر و سیرجان با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
نیروی هوافضای سپاه جدیدترین دستاورد خود را رونمایی کرد که طی آن، بجای پرتاب یک فروند موشک از زیر زمین، رگباری از موشک های بالستیک دوربرد را می تواند در کمترین فاصله ممکن از هم به سمت هدف شلیک کرد.
مدیرکل دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: طبق آمارهای موجود ایران در سالهای گذشته بین ۹۰ تا ۱۲۰ هزارتن موز تولید کرده که درصدد توسعه باغ های این محصول هستیم.
  • تعداد رکوردها : 90166