Index
90107رکورد در مدت زمان 4.942ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در هشت ماه گذشته صادرات به ۱۵ کشور همسایه ۵۰ درصد افزایش یافت که نشان می دهد این کشورها زمینه خوبی برای تحقق این مهم هستند.
رئیس جمهور با بیان این که افتتاح راه آهن خواف ـ هرات رسماً یک روز تاریخی فراموش نشدنی است، گفت: ایران و افغانستان از یک فرهنگ، تاریخ و منطقه در طول تاریخ همسایگی و برادری به عنوان بهترین یاران یکدیگر را حفظ کرده اند.
مسیر ریلی خواف واقع در جنوب شرق استان خراسان رضوی به هرات در مسیر کریدور بین المللی تجارت جهانی،نویدبخش رونق و توسعه اقتصادی برای ایران و کشورهای منطقه است، این مسیر با حضور روسای جمهور کشورمان و افغانستان، رسما گشایش یافت.
برای اولین بار در کشور، بدنه فولادی روتور ژنراتور ۱۸۵مگاوات در مجتمع صنعتی اسفراین تولید و بومی سازی شد.
موفقیت متخصصان عرصه فضایی کشور در گام های مهمی از توسعه فناوری رادار سار خبر خوشی در جهت تکمیل فناوری های لازم برای روزی است که ماهواره های ایرانی با روند پرتاب مناسبی در مدار قرار بگیرند و وارد مرحله کاربردی شوند.
سیلوی ۲۵ هزار تنی مکانیزه کارخانه آرد فدک شهرستان رودان با حضور استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی استان افتتاح شد.
با انتشار اسامی ۱۶۱ هزار دانشمند ۲ درصد برتر دنیا توسط محققین دانشگاه استنفورد، هفت نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه کردستان در این لیست قرار گرفتند.
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران علی رغم همه سنگ اندازی ها و تحریم های دشمنان، به فناوری پیچیده شبیه سازها دست یافته است.
رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش گفت: توانسته ایم بالای ۹۰ درصد قطعات زیردریایی ها را در داخل کشور با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، بخش خصوصی و دانشگاه ها بومی سازی کنیم.
آیین رونمایی از سامانه های "درگاه ملی قوه قضائیه"، "کارتابل یکپارچه خدمات الکترونیک قضایی" و "سامانه هدایت الکترنیک قضائی (سها)" قوه قضائیه برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 90107